Середа, 26 червня 2019
Светловодск

Світловодськ ледь не став Алчевськом

З вівторка по неділю Світловодськ, без перебільшень, перебував на межі техногенної катастрофи, наслідки якої можна було б порівнювати з минулорічним Алчевськом.
Все почалося у вівторок. З ранку цього дня місто на кілька годин лишилось електроенергії. А починаючи від наступного, почергово кожний мікрорайон міста, включаючи шкільні, дошкільні установи та лікувальні заклади, по 8-10 годин лишався знеструмлений. Народ, через таку відсутність напруги, перебував у напрузі. Чимало подейкувало, що це через „уміле” керівництво країною Януковичем - вона повертається до сумнозвісних відключень електроенергії середини-кінця 90-х. Дотепники ж жартували, що місто лишилось струму через витівки нардепів від БЮТ – „вирублення” ними струму у щитовій Верховної Ради під час міжнардепівських чвар позначилось і на нашому містечкові. А що було думати? Телефони комунальних служб „відповідали” коротким піканням, а на міській радіомережі, час від часу, виступав якийсь дядько, що вибачаючись командним голосом за незручності, говорив про аварію і закликав обмежити населення споживання електроенергії...


І лише на неділю, 25 лютого, вдалося роздобути подробиці, як то кажуть, з перших вуст – від в.о. міського голови Геннадія Френкеля. А сталося ось що... Основний кабель електроживлення міста, так званий, фідер-612 вийшов з ладу. Слава Богу, лишались два резервні фідери – 620-й та 615-й. Переключилися на 620-й, але й він „гавкнув”, а 615-й ледь животів. Тоді, за словами пана Френкеля, терміново при міськвиконкомі було утворено оперативний штаб, який очолив перший заступник мера Юрій Лукінський. Працювали цілодобово. Як зазначає в.о. голови, оперативники за ці дні забули про домівки. На допомогу тутешнім рятувальникам прибули фахівці Обленерго з Кіровограду та Олександрії. Щойно вони „залатають одну дірку” у кабелях, як, під час запуску, з’являється нова. І так тривало, аж поки на 12:00 у неділю струм до міста не пішов основним кабелем. Виконкомівці, рятувальники, інші служби, наголошує пан Френкель, екзамен на роботу у подібному форс-мажорі, який, до речі, у таких масштабах трапився у Світловодську вперше за його понад півстолітню історію, здали на відмінно. „Двійку”, за його словами, заслужили лише фідери та кабелі, яким у цьому році виповнюється 50. Тому, сказав він, міське керівництво вимагатиме від їх власника - ВАТ Кіровоградобленерго, яке за електроенергію бере найвищий в Україні тариф, докорінної ревізії своїх електричних мереж. А то й дійсно, гроші „за ток” чималі гатять, а кабелі, напевне, ще полонені німці проклали. Ледь місто не вимерзло.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Sok

 • 5 березня 2007 18:11
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
crying
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 6 березня 2007 12:33
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8054 публікацій
Привет, Sok!
Пройди заново регистрацию! wink
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top