Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск

USAID ЯК ДОПОМОГА КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ

Одним з показників нинішньої активізації діяльності світловодських властей на столичному рівні щодо вирішення наболілих комунальних питань стало приєднання нашого міста до Програми міжнародної технічної допомоги, яка діє в Україні з 2002 року за фінансової підтримки уряду США – USAID.

Минулого тижня з цією метою у Києві перебувала світловодська делегація у складі керівництва КП „Світловодський міськводоканал” та СП ТОВ „Світловодськпобут” на чолі з заступником міського голови з комунальних питань Романом Петровим. Саме до нього ми звернулися з проханням прокоментувати перебіг цих перемовин, а також розповісти про соціально-економічний зиск, який має отримати наше місто від участі в означеній Програмі. Так, дійсно, сказав пан Петров, світловодцям таки вдалося привернути увагу урядових українських чинників до своїх комунальних проблем, в результаті чого Світловодськ увійшов до списку міст України, де питанням їхнього розв’язання будуть перейматися фахівці з комунальних питань міжнародного рівня. До речі, зазначив наш співрозмовник, Програма USAID за цей час довела, навіть, скептикам, свою корисну дієвість у розробці раціонального налагодження роботи комунального сектору багатьох міст і містечок нашої держави. В чому її суть? За словами заступника мера, невдовзі до міста мають прибути економісти, бухгалтери, правники тощо. Вони, шляхом усестороннього аудиту (перевірки) підприємств водо-та теплозабезпечення, за абсолютної прозорості та контролю з боку громадськості, мають провести аналіз їхньої роботи. А вже потім, на його основі, буде розроблено план щодо поліпшення роботи цих підприємств. У першу чергу, наголосив пан Петров, це стосується міськводоканалу, де, попри зростання тарифів, часту зміну керівництва та банківські кредити, криза не вщухає.

Отже, протягом півроку, а рівно стільки досвідчені спеціалісти зі столиці займатимуться Світловодськом, у нас з’явиться ще один шанс привести міську комунальну сферу до раціонального та гармонійного знаменника. Як це вже зроблено у розвинутих країнах, серед яких американці хочуть бачити й Україну – для цього, навіть, свої кошти виділяють, тому, не випадково у слогані (девізі) USAID наголошено: „From the american people” („Від американського народу”). Нашому ж бюджетові ця Програма не коштуватиме ані копійки, підсумував Роман Петров.

Пилип ЗАКАРЛЮКА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Nestor Machno

 • 31 березня 2007 03:58
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Кто будет решать проблему не так интересно, как за чей счет! Обратно кучка депусов поднимет тарифы еа все. У нас, за что не берутся, конечный итог один - поднимают цены. Когда уже наедятся ((
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Любопытная программа...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top