Субота, 16 лютого 2019
Светловодск

USAID ЯК ДОПОМОГА КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ

Одним з показників нинішньої активізації діяльності світловодських властей на столичному рівні щодо вирішення наболілих комунальних питань стало приєднання нашого міста до Програми міжнародної технічної допомоги, яка діє в Україні з 2002 року за фінансової підтримки уряду США – USAID.Минулого тижня з цією метою у Києві перебувала світловодська делегація у складі керівництва КП „Світловодський міськводоканал” та СП ТОВ „Світловодськпобут” на чолі з заступником міського голови з комунальних питань Романом Петровим. Саме до нього ми звернулися з проханням прокоментувати перебіг цих перемовин, а також розповісти про соціально-економічний зиск, який має отримати наше місто від участі в означеній Програмі. Так, дійсно, сказав пан Петров, світловодцям таки вдалося привернути увагу урядових українських чинників до своїх комунальних проблем, в результаті чого Світловодськ увійшов до списку міст України, де питанням їхнього розв’язання будуть перейматися фахівці з комунальних питань міжнародного рівня. До речі, зазначив наш співрозмовник, Програма USAID за цей час довела, навіть, скептикам, свою корисну дієвість у розробці раціонального налагодження роботи комунального сектору багатьох міст і містечок нашої держави. В чому її суть? За словами заступника мера, невдовзі до міста мають прибути економісти, бухгалтери, правники тощо. Вони, шляхом усестороннього аудиту (перевірки) підприємств водо-та теплозабезпечення, за абсолютної прозорості та контролю з боку громадськості, мають провести аналіз їхньої роботи. А вже потім, на його основі, буде розроблено план щодо поліпшення роботи цих підприємств. У першу чергу, наголосив пан Петров, це стосується міськводоканалу, де, попри зростання тарифів, часту зміну керівництва та банківські кредити, криза не вщухає.

Отже, протягом півроку, а рівно стільки досвідчені спеціалісти зі столиці займатимуться Світловодськом, у нас з’явиться ще один шанс привести міську комунальну сферу до раціонального та гармонійного знаменника. Як це вже зроблено у розвинутих країнах, серед яких американці хочуть бачити й Україну – для цього, навіть, свої кошти виділяють, тому, не випадково у слогані (девізі) USAID наголошено: „From the american people” („Від американського народу”). Нашому ж бюджетові ця Програма не коштуватиме ані копійки, підсумував Роман Петров.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Nestor Machno

 • 31 березня 2007 03:58
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Кто будет решать проблему не так интересно, как за чей счет! Обратно кучка депусов поднимет тарифы еа все. У нас, за что не берутся, конечный итог один - поднимают цены. Когда уже наедятся ((
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Любопытная программа...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top