Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск

Чекаючи на «Кирила»

Тьфу-тьфу-тьфу, дійсно, ми живемо на благословенних теренах: навкруги повені, стихії різні, а до нас лише відлуння їхнє долітає. Винятком не став і „Кирило” – смертоносний буревій, який взяв свій початок на півночі Атлантики. За кілька днів минулого тижня цей катаклізм, наробивши лиха з людськими жертвами у країнах західної Європи, стрімко нісся на схід.

В Україні ж цей буревій з типовим українським ім’ям найбільше „побешкетував” на заході, але й у центрі, зокрема, у Київській області в результаті ураганних поривів вітру було знеструмлено десятки містечок і сіл. Всього ж, по Україні, через спрацювання автоматики захисту електропередач, в 10 областях без струму залишилось 520 населених пунктів. І в Світловодську городяни також відчували подих „Кирила” – дощі, шквальні пориві вітру і таке інше...

Чи були готові наші рятувальники вчасно зреагувати на виклик стихії? Про це ми й поцікавилися у начальника СДПЧ-17 Юрія Музиченка. Так, з солдатською прямотою, відповів він. 19 січня побачило світ розпорядження першого заступника міністра МНС, а відразу з ним – надійшло розпорядження начальника головного управління МНС у Кіровоградській області про посилення аварійно-рятувальної готовності на випадок „нападу” „Кирила” на Світловодськ та район. З цього дня, зазначає пан Музиченко, світловодські рятувальні підрозділи перебувають у цілодобовому посиленому чергуванні, навіть, задля підсилення особового складу, були викликані рятувальники, які перебували на цей час у відпустках, постійно „під парами” знаходиться аварійно-рятувальний автотранспорт та устаткування. Крім цього, Служба порятунку нашого міста перебуває у постійному контакті з міським та районними управліннями МНС. Подібна – підвищена – готовність триватиме аж поки не надійде з Кіровограду окреме розпорядження про відбій. Станом на 23 січня цього ще сталося. А відтак, наголосив головний світловодський рятувальник, він і його підлеглі, попри не вельми задовільний технічний стан СДПЧ-17, готові у будь-яку мить дати „Кирилові” гідну відсіч.

Пилип ЗАКАРЛЮКА

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top