Четвер, 20 червня 2019
Светловодск

СУД: ДЕПУТАТИ МАЛИ РАЦІЮ

Як нам стало відомо, 15 листопада у Кіровограді відбулося чергове засідання Апеляційного суду, на якому було оголошено остаточний вердикт у справі дострокового припинення депутатським корпусом Світловодська повноважень міського голови Павла Солодова.

Прокоментувати понеділкове судове засідання в облцентрі ми попросили секретаря міськради та в.о. міського голови Геннадія Френкеля. Так, дійсно, сказав він, у судовій тяганині поміж Павлом Солодовим і тутешніми депутатами, яка взяла свій початок ще від жовтня минулого року, нарешті, поставлено крапку. Остаточну – Апеляційний суд визнав дії депутатів по достроковому позбавленні пана Солодова такими, що відповідають законодавству України. Рішення набуло чинності з моменту його винесення.Відтепер секретар міської ради Френкель остаточно перебрав на себе виконання повноважень міського голови. Цю функцію, згідно Закону „Про місцеве самоврядування”, він може виконувати 130 днів, протягом яких Верховна Рада, за поданням своїх „молодших” колег зі Світловодська, має визначитися з датою проведення позачергових виборів міського голови у нашому місті. До речі, гроші на чергове „торжество демократії” – вибори виділяються, по-закону, з Державного бюджету.

Рішення про клопотання перед Верховною Радою щодо необхідності проведення таких виборів має бути прийняте на найближчій сесії міськради, підсумував Геннадій Френкель.

Пилип ЗАКАРЛЮКА


П.Солодов (ліворуч) та Г.Френкель так вже не сидітимутьДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top