Середа, 26 червня 2019
Светловодск

БЮДЖЕТ: „НОЖКІ ПО АДЬОЖКЄ”

Безумовним „цвяхом програми” другої частини XIV сесії міськради, яка пройшла у Палаці культури 5 січня, став головний кошторис Світловодська на 2007 рік...


Міськдепів, попри важливість питань, на засідання прийшло не густо 37 з 50-ти. Перед тим, як перейти до головного, заслухали доповідь в.о. начальника управління економіки Ірину Радченко „Про програму соціального та економічного розвитку Світловодська на 2007 рік”. Але, щойно з вуст пані Ірини пролунали перші слова, як її перервав депутат-„нашоукраїнець” Олександр Возний. Ще б пак! Свою промову держслужбовець виголошувала московітським діалектом української мови тому, аби припинити цю лінгвістичну потворність з боку державного чинника, пан Олександр цілком слушно зажадав для нормальних українців перекладача. На його роль було погодився спікер Френкель, але пані Ірина вчасно перейшла на „украйонський” такий собі суржик і цим трішки заспокоїла обуреного міськдепа. Отже, за її словами, програма соціально-економічного розвитку міста цілком відповідає концепції розвитку України та Кіровоградської області на 2007 рік і стратегії розвитку країни та області на період до 2015 року. Але доповідачку знов таки перервали, цього разу „па-дєлу”: на думку члена фракції комуністів Михайла Шаповала, Програма носить передовсім декларативний характер і позбавлена конкретики, зокрема, у площині промислового та інвестиційного розвитку міста. А от, натомість, уже згадуваний Олександр Возний назвав Програму продуманою і виваженою. Тому він запропонував прийняти її у першому читанні, а вже на третій частині цієї сесії, після подальшого детального узгодження, затвердити в цілому. Так і порішили.

...Про бюджет міста доповідала начальник фінансового управління Наталія Яременко. Вона розповіла про деякі зміни, насамперед, організаційного характеру, які жодним чином не вплинули на остаточні цифри, що складають міський кошторис на поточний рік. Як додала голова планово-бюджетної комісії, член фракції „регіонів” Любов Чекаленко, бюджет міста було опрацьовано досить ретельно. Він доволі напружений у статті надходжень. Але, якщо працювати над його наповненням, зокрема, незабаром мають бути збільшені ставки єдиного податку, податківці більш ретельно будуть виводити гроші із „тіні” тощо він має всі шанси бути виконаним і вона закликала колег підтримати проект бюджету. Вони те і зробили. Отже, міський бюджет-2007, який, як зазначалося на засіданні, чи не вперше за останні роки є бездефіцитним, становить (тисяча туди, тисяча сюди) 66 мільйонів гривень. До цієї суми, зокрема, увійшли 21 мільйон, яке місто планує отримати як власні надходження порівняно з минулим роком, „планка” по цій статті піднята на 12% (де планується брати гроші - див. вище). Державна дотація вирівнювання становить 18 мільйонів 800 тисяч гривень, із спецфонду має надійти 2 мільйони 600 тисяч, а субвенції очікується у розмірі 22 тисяч гривень.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top