Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Питання позачергової...

28 листопада, як і заплановано, було проведено ХІІ позачергову сесію міськради... Депутати, що дружніми рядами поспішали на означений час до міського Палацу культури, хоча й були сповнені виконанням свого священного депутатського обов’язку, все ж знайшли можливість для спілкування з групкою обурених громадян, які привертали увагу до себе, тримаючи на грудях транспаранти: „Солодов – наш мер!”, „Френкель – здай мандат!” тощо. Та „дружнє” спілкування, схоже, не призвело до бажаної спільності думок і протестувальники, почепивши картонки зі своїми „графіті” на вхідні двері, пірнули слідом за обранцями до концертної зали. Забігаючи наперед, зазначимо, що „солодівські” активісти не бешкетували і вели себе „у рамках”. А депутати, між тим, поздоровивши з 45-річчям свого колегу, „нашоукраїнця” Олександра Петронюка, занурились до роботи. Спочатку вони заслухали Олександра Возного („Наша Україна”): він запропонував зняти з порядку денного питання „Про звити керівників виконавчих органів ради та посадових осіб, яких вона призначає або затверджує”, адже, за його словами, Апеляційний суд остаточно не розглянув справу щодо дострокового припинення повноважень міського голови Павла Солодова... А депутати, мов, нічого не знаємо, до чого тут суд - нехай виконкомівці звітують! Та опісля втручання у це діло головуючого секретаря міськради Геннадія Френкеля, обранці погодились і зняли це питання з розгляду.Потім вточнили міській бюджет за 2006 рік. Підставою став перерозподіл коштів і отримання 850 тисяч гривень енергосубвенції і 120 тисяч – для акушерського корпусу, та на проведення новорічних свят. Уточнили. А ще звільнили від сплати на прибуток міськводоканал. Хоча деякі депутати відверто дивувалися: у нашого ледь животіючого водоканалу ще й прибутки, виявляється, єсть...

Жваві балачки розгорнулися довкола земельних питань. І було чого! Якийсь підприємець на прізвище Симоненко забажав земельної ділянки на вул. Підгірна, акурат там, де наразі, за міським стадіоном колись було запасне футбольне поле... Він, сердега, хотів би там від щирого серця побудувати для людей автостоянку. Та й площа – всього 1000 кв/м! Скількох можна було б ощасливити! Та варто було депутатові та комуністові Мєдвєдєву вигукнути: „Ого, ну ви дайотє!” і грандіозні плани підприємця не справдилися. Принаймні, на цій сесії... Ще один добродій – приватник Кириченко - той на Калініна (звісна річ, для людей) спорудив таку собі двоповерхівку (нинішня назва „Баґіра”) і, нарешті, вирішив приватизувати відведені під цей розважальний заклад (танцюльки і „всьо такоє”) – і всього-то - 527 кв/м... І тут депутати дали „відбій”.

А на завершення депутат-„нашоукраїнець” Володимир Помазан зачитав звернення 126-ти жителів міста, лейтмотивом якого було: якщо міськрада не дасть Солодову спокій – вони ініціюватимуть її розпуск. На що міськдепи трішки пообурювалися, потім підвелися під Гімн і почали розходитися... Поки вони це робили, ми встигли спитати у депутата Возного, як у однопартійця „скасованого” мера Солодова, про те, де наразі опальний градоначальник і які його найближчі плани. На що той відповів, що наразі пан Солодов лікується (в „кардіології” обллікарні. Курсив наш), а потім сяде за свій робочий стіл у кабінеті „білого дому”.

Ян ДРОБОВИК


Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top