Вівторок, 21 травня 2019
Светловодск

Завдання ЗМІ – сприяти демократичним перетворенням

Будити поснулі душі, громадянську свідомість, національну гідність, сприяти демократичним перетворенням – такі завдання стоять перед журналістами України, які минулого вівторка відзначали своє професійне свято. Разом зі своїми колегами відзначали його й журналісти нашого міста. Їх вітали заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Макковій, керуюча справами міськвиконкому Надія Мальцева, завідуюча організаційним відділом міськвиконкому Олена Довбня, завідуюча відділом внутрішньої політики Таісія Гончаренко.
Представники влади високо оцінили внесок журналістів міста у розвиток інформаційного простору. За активну пропаганду демократичних перетворень, дієву участь у становленні місцевого самоврядування, творче ставлення до виконання службових обов’язків редакції газет «Світловодськ вечірній» та «Post фактум», телестудій «41 канал» та «Веселка», студії міського радіомовлення відзначені Подяками виконкому міської ради.


Журналісти щиро подякували за моральне заохочення і запевнили, що докладуть усіх зусиль для того, щоб чесно, неупереджено, об’єктивно і оперативно інформувати жителів міста про всі події, що в ньому відбуваються.

Петро ДОРОШЕНКО.
Фото Юрія КУРИЩЕНКА.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top