Середа, 26 червня 2019
Светловодск

Сесія – позачергова, питання – першочергові

Позачергові сесії скликаються тоді, коли треба розглянути першочергові питання – такий-от виходить каламбур. Саме такі, нагальні питання розглянула й позачергова сесія міськради, яка відбулася минулої п’ятниці. Спочатку кілька кадрово-організаційних: на пропозицію заступника голови міської територіальної виборчої комісії Володимира Талаха визнала повноваження депутата Олександра Петронюка (ПП НС «Наша Україна»), іншим рішенням включила його до складу постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді, туризму, спорту та духовності, виключивши одночасно зі складу цієї комісії Надію Мальцеву, яка склала депутатські повноваження, оскільки працює керуючою справами міськвиконкому.


Депутати також внесли зміни до рішень про відзнаку міської ради, до складу комісії з питань призначення стипендії міськради ( з цих питань доповідав секретар міськради Геннадій Френкель) і міського єдиного тендерного комітету з організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів міського бюджету (доповідав заступник міського голови – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ігор Петров).
Чотирьох наших шановних земляків напередодні Дня міста міська рада нагородила Почесним знаком «За заслуги перед Світловодщиною» ІІІ ступеня.
На пропозицію депутата Микити Письменного до порядку денного було включено додаткове, на сьогоднішній день, мабуть, найактуальніше питання для нашого міста: про надання дозволу на отримання кредиту комунальним підприємством «Світловодський міськводоканал». Питання про вкрай складну фінансово-економічну ситуацію, що склалася на цьому підприємстві, а також, до речі, про тарифи на послуги водопостачання і водовідведення, мають розглядатися четвертою сесією міськради, яка відбудеться наприкінці червня. Але до того часу, даруйте, ще багато води витече. Якщо з першого липня тарифи на воду зростуть, то водоканал, сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Володимир Дем’янюк, реальні гроші отримає лише в серпні-вересні: доки сонце зійде, роса очі виїсть. Щоб водопостачальники до цього часу, ще раз вибачте, не «вилетіли в трубу», їм треба або ж знову виділяти дотацію з міського бюджету, або ж дозволити скористатися кредитом – для поповнення обігових коштів. За словами Володимира Дем’янюка, міський водоканал уже повністю вичерпав власні резерви, тому виникла реальна загроза його фінансового краху.
Тим часом, за словами депутата Михайла Шаповала, двічі дотації в сумі триста тисяч гривень щоразу водопостачальникам уже надавалися. Фінансові «вливання» на деякий час загальмували кризу, але по-справжньому оздоровити підприємство можна лише з допомогою «хірургічного» втручання, а не такої «терапії». Насамперед шляхом розумного, економічно обґрунтованого врегулювання тарифів. Їх, на думку міського голови Павла Солодова, необхідно підвищувати, але не завищувати. Можливо, доведеться вдатися й до адміністрування, реформування чи інших організаційних змін, оскільки, за словами депутата Тамари Реви, яка у складі комісії від територіальної громади вивчала ситуацію у водоканалі, порядку тут немає.
Все ж після дискусії депутати дійшли згоди і прийняли рішення, яким дозволили водоканалу отримати кредит у комерційному банку. А на наступній сесії вони мають намір повніше і глибше проаналізувати тривожну ситуацію, що склалася з водопостачанням і водовідведенням.

Петро ДОРОШЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top