Середа, 19 червня 2019
Светловодск

На благо міста новий мер готовий працювати не один термін

Склавши присягу, отримавши символ влади - булаву - та оголосивши перерву у роботі другої сесії, міський голова Павло Солодов дав свою першу прес-конференцію в новій іпостасі для обласних та місцевих ЗМІ. "Нам необхідна тісна співпраця, щоб наша громада знала і про проблеми, і про досягнення, і про наші плани", - сказав він.
Звичайно ж, журналістів цікавило, що у першу чергу зробить мер, але П. Солодов не став ділити проблеми міста на першочергові та решту. Зауваживши, що революцій не буде, він додав: "важливо сформувати відповідальну управлінську вертикаль, а для цього спочатку треба визначитися з членами виконкому, призначити заступників, сформувати дієздатну раду, розподілити депутатів по комісіях, визначити план дій і приступати до роботи". Ці питання, переконаний міський голова, найближчим часом будуть вирішеними, бо багато чого вже зроблено і навіть сьогодні він передбачає конфігурацію, коли буде знайдено ті 26 голосів, які необхідні для прийняття рішень на міському рівні.


Плани на рік доведеться втілювати, сказав Павло Валентинович, маючи той бюджет, який дістався у спадок від попередньої влади, а зараз його дефіцит складає близько 4 млн. грн. Щодо наповнення бюджету, то мер вважає, що сьогодні є два основні податки, що наповнюють міський бюджет. Правильне їхнє обчислення та збирання і допоможе долати фінансові труднощі.
На запитання щодо місцевої коаліції П. Солодов зауважив, що її формула проста: "Нас єднає Світловодськ". Насправді, не можна бути в опозиції до особистості. Сьогодні є певна програма розвитку та життєдіяльності місті, яку мер пропонуватиме спочатку всім разом доопрацювати, а потім міська влада (законодавча та виконавча) та він, міський голова, має взяти її за основу своєї діяльності та розробити план дій щодо її втілення. З 50 депутатів, переконаний мер, більшість підтримають цю програму, адже перед виборами з вуст кожної політичної сили звучало, як саме вони будуть працювати на благо міста і у різних спрямувань дуже багато було спільного. То саме зараз час показати, хто що готовий зробити для міста.
Не обійшли увагою журналісти і комунальну сферу. Слід зауважити, що будучи кандидатом на цю посаду, Павло Валентинович на адресу комунальників та їхньої діяльності висловлювався досить критично і наголошував, що утримання житлового фонду потребує реформ. "З одного боку мають створюватися об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), тобто має бути ефективний власник житла, а з іншого - повинні з'явитися муніципальні чи приватні підприємства, які будуть обслуговувати цей житловий фонд. На зміну 100 відсотковому домінуванню ЖЕКів сьогодні на ринок мають прийти інші форми обслуговування житла".
На запитання журналіста "Пост Фактуму" чи правда, що деякі "білодомівські" кабінети опечатані, мер сказав, що такої інформації наразі у нього немає.
Торкнулися представники мас-медіа також і соціальних питань, культурологічного життя, створення прес-служби при міськвиконкомі, рекреаційної зони у Світловодську тощо. Питання були досить різноплановими, проте Павло Валентинович давав прості, але переконливі відповіді. Його оптимізм, бажання працювати, а головне - порозумітися з представниками різних політичних течій заради спільної мети - справляє позитивне враження і приваблює. Хочеться, щоб проблеми нашого міста так само легко і безконфліктно вирішувалися, щоб у мера було побільше однодумців, які б допомагали йому втілити те, що він запланував. Зрозуміло, що за невеликий проміжок часу "революції" не зробиш, але новий міський голова не заперечив, що готовий працювати на благо міста два чи й більше термінів.

Вікторія ВОЛОДИМИРСЬКА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top