Вівторок, 18 грудня 2018
Светловодск

Спорт для всіх - спільна турбота

Під такою назвою у квітні проходить Всеукраїнський місячник з упорядкування спортивних майданчиків та різноманітні спортивні заходи. З метою популяризації здорового способу життя та масового залучення населення до занять фізкультурою та спортом і активізації спортивного руху протягом квітня триває Всеукраїнський місячник "Спорт для всіх - спільна турбота".
У рамках місячника управлінням молоді та спорту була проведена інвентаризація усіх відкритих спортивних майданчиків, визначено обсяг робіт з їх упорядкування,  складений кошторис витрат.

Майданчики підпорядковані різним структурам міста: управлінню молоді та спорту, управлінню освіти, управлінню житлово - комунального господарства, безпосередньо ЖЕКам, технікуму радіоелектронного приладобудування, професійно - технічному училищу №5, а також деякі знаходяться в приватній власності, як, наприклад, тенісні корти. Тому керівникам цих структур треба було привести майданчики в належний стан, а результати місячника мали бути заслухані окремим питанням на засіданні міськвиконкому. Сьогодні вже можна говорити про те, що в найкращому стані знаходяться майданчики управління освіти та тенісний корт в парку культури та дозвілля. В неналежному стані майданчики при ЖЕКах, окрім ЖЕКу №2 та футбольне поле в Комсомольському парку, яке фактично закріплене за технікумом, але потребує додаткових фінансових вкладень.
У рамках акції активізувалися роботи з ремонту басейну.
Про те, що галузь спорту не забули, свідчать перевірки, які відбулися у м. Світловодську.    3 квітня пройшла перевірка Міністерства у справах молоді та спорту (м. Київ) та 10 квітня перевірка обласного управління у справах молоді та спорту, які мали на меті вивчення стану виконання делегованих повноважень у галузі спорту. Одна деталь: завдання місцевому самоврядуванню ставляться на рівні держави, а проблеми фінансування залишаються на плечах міського бюджету.
Що ж стосується спортивно-масової роботи, то у рамках місячника було проведено Всесвітній день здоров'я, мета якого - широке залучення до фізкультури і спорту населення, яке не займається в спортивних секціях.
5-10 квітня в рамках запланованих заходів відбулися змагання з волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, в яких брали участь студенти технікуму та професійно-технічного училища. Не могли залишитися осторонь і спортсмени ДЮСШ №2 управління молоді та спорту. За власною ініціативою вони провели Всесвітній день здоров'я досить оригінально, "помінявшись" між собою видами спорту, тобто боксери грали у волейбол, спортсмени з пауерліфтінгу - у футбол і т. ін.
Ініціаторами та організаторами усіх заходів став Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", колишній міський спортивний комплекс. <br />Отже, місячник триває, і у вас ще є час долучитися до нього.

Тетяна Устьянцева,
управління молоді та спорту.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top