Четвер, 20 червня 2019
Кримінал

Із світлим Христовим Воскресінням, із Великоднем!

Напередодні одного з найважливіших свят – Великодня – св. Церква закликає всіх дотримуватися Великого Посту. Той, хто очистив свою душу та серце сльозами покорення, хто з палкою любов’ю до Господа з’єднався з Ним щирим причащанням, для того св. Чотиридесятниця є дійсно „душі корисною”. Відчуття легкості та бадьорості тіла, свіжість та яскравість думок, - всі ці приємні фізичні та душевні почуття є результатом покорення пристрастей постом в тілі та зосередженням думки до Бога в душі. Зокрема, кожен грішник, котрий не залишився холодним та небайдужим до страждань Христових, який віддав себе заради спасіння нашого, той має надію в дні Христових страстей щиро сподіватись. Кожному відчинені двері Божого милосердя, відкритий вхід до святилища покаяння, для відпущення гріхів та отримання милості Божої і спасіння. І жоден не втратить радощів воскресіння Христова.


Всі богослужіння у Велику Суботу переповнює дивовижне, незрівнянне поєднання найрізноманітніших почуттів, - скорботи та втіхи, горя та щастя, сліз та світлого радіння. Церковні богослужіння починаються цього дня з самого його початку, вранішнього ранку, та продовжуються до тих пір, коли останні суботні пісні зливаються з недільними та завмирають, коли звучить урочисте: „Христос Воскрес”.

Розпочинаючи трапезу, апостоли повсякчас залишали одне місце незайнятим, навпроти якого клали хліб. Та промовивши „Христос Воскрес” кожен підіймав вгору свою пасху. Того часу, коли Марія Магдалина прийшла вшанувати імператора Тіберія, - в дар вона піднесла пофарбовані в червоне яйця з словами „Христос Воскрес”. Всі ці дійства і стали традицією, яка продовжується та продовжиться: „Аз є з вами увесь час до закінчення віків”.

„Сердечно вітаю вас зі світлим Днем Пасхи, що наповнює християнські серця радістю Воскресіння. Горячо молюсь і бажаю вам, щоб Воскресший із мертвих Христос осіяв вас Божественним Світлом своєї благодаті. Укріпив всіх вас на шляхах життя і послав вам здоров’я, спасіння та духовну Пасхальну радість.

Нехай Воскресший Христос дарить вам многоліття, душевні сили, щоб ви з гідністю проходили всі життєві перепони. Нехай Пасхальні дні за добрими традиціями православ’я пробуджують у всіх нас почуття братської любові, віри та надії.

Від всієї душі бажаю вам і надалі нести обов’язки миру, любові та злагоду в славу Божу на благо святої Православної церкви та рідної України.

Великих та багатих щедрот вам від Воскреслого Господа Ісуса Христа!”

Благочинний Світловодського округу
настоятель собору
Покрова Пресвятої Богородиці
Отець Олександр.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top