Вівторок, 18 червня 2019
Події

Шоу в небі й на льоду Новина з фото

Шоу в небі й на льоду
Вже на традицію перетворилась звичка  різного роду адептів техно-екстріму з усієї України збиратися у Світловодську, а саме на Кременчуцькому водосховищі, у вихідні напередодні, т. зв., Дня захисника Вітчизни.


І минулих вихідних все повторилося вже вчетверте, але вперше — на зимовий кубок України з мотопланерного спорту. Що, безумовно, стало свідченням якісного росту світловодських змагань... Дійство, у повній мірі, перетворилося на свято завзятих людей, які міняють затишок та тепло своїх помешкань на, чого приховувати, напружені та ризиковані піруети у небі. І завдяки організаційній роботі Світловодської РДА сотні світловодців розважились та відпочили, спостерігаючи за шоу з причалу колишньої пристані. А лід був такий кріпкий, що витримував навіть автомобілі. Та й багаття для приготування пшоняної каші палало прямо на замерзлій воді.

Та спочатку було відкриття. До екстремалів звернулися голова Світловодської РДА Михайло Касьянов, керівники клубів Екстрем техно-клуб "Світловодськ-Україна-центр" та "Вектор" Володимир Яковлєв та Юрій Сапьянов, лідери міських організацій НСНУ та "Батьківщина", кандидати на посаду міського голови Альона Гуртова та Павло Солодов. До речі, торговельна марка "Солодов" виступила одним із головних спонсорів цього дійства...

Потім настав час адреналіну: в небі над водосховищем хтось постійно літав, навіть маненький вертольотик з Кременчука прилетів, на льоду гасали якісь чудернацькі мотоконструкції, а один дивак причепив на спину моторчик, як у Карлсона, що на даху живе, і їздив на лижах по снігу, начисто ігноруючи лижні палки. І так два дні...

А у неділю вже під вечір Михайло Касьянов вручив грамоти і цінні подарунки переможцям та призерам змагань. Ними стали: у вправах "Точність приземлення": 1-е місце — Юрій Облог (м. Кременчук), 2-ге — Михайло Ярина (м. Кременчук), 3-тє Володимир Білий (м. Харків). У вправах "Слалом": 1-е місце — Олег Зайцев (Київська область), 2-ге — Геннадій Флярош (м. Одеса), 3-те — Геннадій Фашуров (м. Донецьк).

Екстрімсвято завершилось... до наступного року...
Шоу в небі й на льоду
Шоу в небі й на льоду
Шоу в небі й на льоду
Шоу в небі й на льодуДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top