Середа, 19 грудня 2018
Светловодск

ЩО ПРОПОНУВАЛИ ХАРКІВ’ЯНИ

В депутатській кімнаті світловодського адмінбудинку для представників міської влади, житлово-комунальних підприємств міста відбулася презентація комунального підприємства „Спеціальне проектно-конструкторське бюро автоматизованих систем управління водозабезпечення” (м. Харків).

Як повідомив нам директор КП „СПКБ АСУВ” Ґрант Аґаджанов, світловодцям було продемонстровано можливості їхнього КП щодо проектування, виготовлення та налагодження роботи автоматизованих систем у сфері раціонального використання енергоресурсів та запропоновано створення інформаційно-аналітичного комплексу контролю витрат основного виробництва комунальних підприємств та координація муніципалітетом економічних результатів їхньої діяльності.
„Ми розуміємо, що у вашого міста бракує коштів для реалізації запропонованих нами програм. Однак, ми спробуємо хоча б протокол про наміри було укладено”, - сказав гість із Харкова...
Наче у воду дивився пан Ґрант – нам все ще не вдалося зясувати: чи був хтось із світловодських комунальників та влади на презентації, чи ні…
Наша довідка: КП „Спеціальне проектно-конструкторське бюро автоматизованих систем управління водозабезпечення” займається виготовленням та поставкою автоматизованих систем та обладнання (в тому числі „під ключ”), які забезпечують раціональне використання водних та енергетичних ресурсів. Системи, розроблені КП, впроваджені у Харкові, Києві, Севастополі, та ще 14 містах України й у двох містах РФ (Златоуст, Рязань). КП, зокрема, пропонує впровадження: автоматизованої біллінгової системи розрахунків із споживачами комунальних послуг на основі клієнт-сервісних технологій; регістратора тиску „RD-8”, контрольної точки DROP-201”, акустичного рівнеміру „Зонд-ВУ”, які призначаються для вимірювання тиску води у трубопроводах в умовах тривалої відсутності електроживлення з послідуючим перезаписом накопиченої інформації на ПЕВМ.
Всього у перелікові послуг КП „Спеціальне проектно-конструкторське бюро автоматизованих систем управління водозабезпечення” понад 30 найменувань обладнання та видів робіт у сфері удосконалення функціонування комунальних служб та підприємств.

Марко БУЙ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top