Четвер, 15 листопада 2018
Светловодск

Блокбастер по світловодському

Як не болісно про це говорити, але менталітет нашого народу змінити неможливо. Напрягається держава, і пенсії підвищує, і заробітну плату та і роботи зараз будь-якої вдосталь. Але крали, крадуть і мабуть завжди будуть. Найпопулярнішим "товаром" вже багато років є металеві вироби. Каналізаційні люки змінили на бетонні – вони на цвинтарні огорожі перейшли. За це, багатьох "прикрутили" – вони дроти і кабелі почали здавати. Хоча і приймають це все за копійки, але на пляшку чи на дозу заробити можна. От і виходить, що один "кайфує", а інші страждають. І не розуміє металевий "бізнесмен", що "робота" його може призвести до несподіваних наслідків.

Нещодавно наші "металісти" розгулялись так, що біля головної резервної підстанції впала… ЛЕП. Ті, хто має дачі за ГЕСом, може легко собі уявити розміри цієї конструкції. Це ж як хотілося людині (людям) заробити, що змогли таке "чудовисько" звалити. І не злякались, що електрична напруга там величезна і, що наслідки можуть бути на рівні технологічної катастрофи.
Уявіть на хвилину, що підстанція ця була б не резервом. Думаю, що ми б могли спокійно переназвати Онуфріївку, Павлиш та і наше містечко в Алчевськ 2, Алчевськ 3 і так далі. Розписувати подальший сценарій не буду. Просто візьміть і передивіться будь-який голівудсько-катастрофний фільм. Американці дуже кольорово все це показують. Дякувати Богові, що в нас подібного не сталося.
А тепер про сувору прозу життя. Міліція звичайно ж займається пошуками винуватців, але роками доведено, що подібні злочини практично не розкриваються. Але ж і "бізнесменам" треба нагадати, що статтю 188 Карного кодексу, ще ніхто не відміняв і якщо попадетесь то років так на  вісім засядете на виконання виправних робіт.


Роман Зубов "НОВІ Події"
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top