Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Ще один "дружній" жест Москви

Союз молочних підприємств прогнозує збиток молочної галузі у $50-60 мільйонів щомісячно через заборону Москви ввезення української тваринної продукції на її територію. Про це журналістів повідомив голова ради директорів Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський.


Він зазначив, що заборона негативно відіб'ється на всьому аграрному секторі, будуть зменшені закупки сировини переробними підприємствами. "Чимало молокопереробних підприємств припинили приймати молоко - це наслідки даної події", - зазначив він.
Подібне рішення Москви, сказав пан Чагаровський, викликає, щонайменше, подив, адже продукція молочної галузі є абсолютно безпечною, тому що проходить як термічну обробку, так і декілька видів пастеризації. Він також повідомив, що у загальному об'ємі імпорту РФ імпорт з України складає 54%. За його словами, на сьогодні Україна є основним імпортером твердих сирів до Москви.
У цьому зв'язку ми не могли не поцікавитися думкою директора ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат" Леоніда Керекеші: 
«Заборона з 20 січня Росією експорту всіх видів продукції тваринництва з України негативно позначиться на ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат» - такими були слова керівника зазначеного підприємства - одного з головних донорів бюджету міста. За словами пана Керекеші, близько 80% продукції підприємства, в основному тверді сири, експортується до Росії.  "У понеділок українська фахова делегація відправилась до Москви. Хочеться вірити, що ця заборона - непорозуміння, яке незабаром уладнається шляхом переговорів. У протилежному випадку на наше підприємство очікують багатомільйонні збитки", -підсумував директор ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат".

НаУм ОБУХ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top