П’ятниця, 15 лютого 2019
Светловодск

Пташиний чи ні, а пильність не варто послабляти

У селі Подорожньому Світловодського району , а також у Деріївці Онуфріївського району було зафіксовано падіж домашньої птиці, проте аналізи діагноз пташиного грипу не підтвердили. Про це на прес-конференції, присвяченій проблемі пташиного грипу, повідомив начальник Світловодського управління ветеринарної медицини Юрій Кондратюк.


altЗа його словами, наразі, через теплу для зими погоду, а відтак, пізню міграцію диких птахів, ймовірність поширення високопатогенного пташиного грипу залишається доволі високою.
Пан Кондратюк також зазначив, що в разі підтвердження діагнозу пташиного грипу, з Держбюджету виділяються необхідні кошти на протиепідеміологічні заходи. „У розпорядженні світловодської станції є дезинфекційна установка – автомобіль „ДУК” та необхідний на перший випадок запас деззасобів”, - підкреслив ветлікар. Окрім цього він порадив тримати домашню птицю поки що в закритих приміщеннях задля унеможливлення контакту з перелітними птахами і наголосив, що Світловодська птахофабрика вже місяць як переведена на закритий режим роботи.

Віталій АсауленкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top