Вівторок, 18 червня 2019
Корисна інформація

Податківці розпочали операцію Бюджет

Податківці розпочали операцію БюджетДПА України проводить операцію «Бюджет», що має на меті підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилень і мінімізації податкових зобов'язань.
Працівники Світловодської ОДПІ також беруть участь у проведенні зазначеної операції. Для цього у податковому органі 19 квітня цього року створено робочу групу з проведення операції «Бюджет», яку очолює в. о. начальника Світловодської ОДПІ Тетяна Ющенко. На першому її засіданні Тетяна Володимирівна зазначила, що основним завданням проведення операції «Бюджет» є збільшення надходження коштів до бюджету через виявлення та руйнування схем мінімізації податкових зобов'язань окремими платниками податків.


Робоча група забезпечує координацію роботи зі структурними підрозділами Світловодської ОДПІ з відпрацювання проблемних питань щодо виявлення і припинення протиправної діяльності суб'єктів господарювання.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Світловодської ОДПІ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top