Четвер, 20 червня 2019
Влада

Про заходи щодо обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів у м.Світловодську

Про заходи щодо обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів у м.СвітловодськуРішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №610 від 7.05.2010 р.
З метою попередження куріння тютюнових виробів, обмеження споживання і продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, зниження рівня їх вживання серед населення м. Світловодська, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів, споживанням алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, керуючись Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" від 19.12.1995р. №481/95-ВР (зі змінами), Законом України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", із змінами, внесеними Законом України від 21.01.2010р. № 1824-VI, ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет вирішив:


1.1. На території м. Світловодська забороняється споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв: у закладах охорони здоров'я; у навчальних та освітньо-виховних закладах; у громадському транспорті; у закладах культури; у закритих спортивних спорудах; у ліфтах і таксофонах; на дитячих майданчиках; у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

1.2. На території м. Світловодська забороняється куріння тютюнових виробів: у ліфтах і таксофонах; у закладах охорони здоров'я; у навчальних та освітньо-виховних закладах; на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках; у під'їздах жилих будинків; у громадському транспорті.

1.3. На території м. Світловодська забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів: у закладах громадського харчування; у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ; у приміщеннях закладів культури; у приміщеннях закритих спортивних споруд; у приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності.

1.4. У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: "Куріння заборонено!".

1.5. У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: "Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!".

1.6. У закладах громадського харчування відводиться не менше 50 відсотків площі торгових залів таких закладів для обслуговування осіб, які не курять.

1.7. Власник або уповноважені ним особи чи орендарі відповідних споруд, окремих приміщень зобов'язані відвести спеціальні місця для куріння, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розмістити наочну інформацію про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров'ю людини куріння тютюнових виробів.

У місцях для куріння має бути розміщено прямокутний графічний знак із текстом такого змісту: "Місце для куріння" та інформація про шкоду, яку завдає здоров'ю людини куріння тютюнових виробів, із текстом такого змісту: "Куріння шкодить Вашому здоров'ю!".

2.1. На території м. Світловодська забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів: особами, які не досягли 18 років; особам, які не досягли 18 років; у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я; у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій; у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі); з торгових автоматів; на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива); поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар); у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет; з рук; у невизначених для цього місцях торгівлі.

Забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

2.2. Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів такій особі забороняється.

2.3. Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб'єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб'єктів господарювання громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментом товарів.

3.1. На території м. Світловодська забороняється розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв: на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту, в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування; на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані.

3.2. Забороняється громадянам появу в громадських місцях м.Світловодська у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль.

4. Визначити місця у продажу для споживання на місці пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у м.Світловодську. (Додаток).

5. Дозволити продаж і споживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на місцях здійснення виїзної торгівлі на час проведення масових державних та міських заходів у м.Світловодську.

6. Рекомендувати регіональному Управлінню Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Кіровоградській області (Кондратюк С.А.) при видачі ліцензій на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та для притягнення до відповідальності суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів у заборонених місцях, враховувати погодження режиму роботи об'єктів торгівлі та ресторанного господарства, виданих управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради та дане рішення.

7. Рекомендувати Світловодській ОДПІ (Ющенко Т.В.) при видачі торгових патентів, довідок про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами враховувати погодження режиму роботи об'єктів торгівлі та ресторанного господарства, виданих управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради та дане рішення. У разі виявлення порушень проведення розрахунків накладати адміністративні стягнення у вигляді штрафів.

8. Рекомендувати Світловодському РВ ГУ МВС України у Кіровоградської області (Іванову І.В.) посилити контроль за дотриманням вимог статей 15-1, 15-2, 15-3 Закону України №4871/95-ВР (зі змінами), з метою недопущення розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та появи у громадських місцях у п'яному вигляді. У належних випадках, згідно ст.178 Кодексу України про адміністративні порушення складати протоколи з наступним поданням справ до суду.

9. Рекомендувати Світловодській райСЕС (Кріпак І.М.) перевіряти наявність асортиментного переліку, санітарних книжок продавців, санітарний стан приміщень, умови реалізації продукції та у відповідних випадках складати протоколи про адміністративні правопорушення з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу. У разі не усунення порушень, виявлених під час перевірки, тимчасово призупиняти діяльність суб'єкта підприємницької діяльності.

10. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 06.07.2006р. №777 "Про обмеження щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Секретар міської ради
Віталій ЮШКО.
Фото: segodnya.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Tyler Користувач offline

 • 20 травня 2010 11:23
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
Проснулись :) Давно пора.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
закон есть только исполнять его некому, каждый день наблюдать как с фонтана выгребают мусор уже достало, пора уже штрафовать,сажать ...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 6.11.2008 | 275 комментарів | 0 публікацій
Ничего не изменится, это весь город сажать и штрафовать надо.
Не докатилось цивилизация еще до Свтеловодска!
Только усиление нарядов, вылавливание и расстре наказание пьяного быдла может спасти город!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Orkaen

 • 20 травня 2010 21:51
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Причем наказание прямо на месте с применением грубой физической силы. am
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • kozver

 • 21 травня 2010 13:22
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Блииин! А я так любил бухать в лифтах и таксофонах... wink
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Tyler Користувач offline

 • 21 травня 2010 21:56
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Dead_Girl
Не докатилось цивилизация еще до Свтеловодска!
Только усиление нарядов, вылавливание и расстре наказание пьяного быдла может спасти город!

Согласен

Цитата: Orkaen
наказание прямо на месте с применением грубой физической силы

Обычно так и бывает, либо деньгами

Цитата: kozver
А я так любил бухать в лифтах и таксофонах

Особенно в таксофонах wink
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • F350 Користувач offline

 • 22 травня 2010 22:16
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.02.2010 | 163 комментарів | 0 публікацій

Цитата: ДЖ ДЖ ДЖ
закон есть только исполнять его некому, каждый день наблюдать как с фонтана выгребают мусор уже достало, пора уже штрафовать,сажать ...


100% Еще бы запретили там семечки лускать...Кстати, не увидел там запрета на распитие спиртных напитков на фонтане

Цитата: Orkaen
Причем наказание прямо на месте с применением грубой физической силы.

Забыл как пили на фонтане пиво? ;) Хотя мы после себя ни соринки не оставляем :)
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
3.2. Забороняється громадянам появу в громадських місцях м.Світловодська у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль.

Эта пять! wink
Цитата: Orkaen
Причем наказание прямо на месте с применением грубой физической силы.

в особо циничной форме (черенками от граблей, ректально) fellow
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top