Четвер, 19 жовтня 2017
Корисна інформація

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей вліткуНаближається літо, отож, саме час подбати про оздоровлення та незабутній відпочинок дітей під час літніх канікул.
На території Кіровоградської області влітку 2010 року буде працювати 6 дитячих закладів оздоровлення. За попередньою інформацією вартість путівок на 21 день до цих закладів складе: ДОЗ "Дружба" Олександрія – 2100 грн.; ДОЗ "Чайка" Гайворон – 1995 грн.; ДОЗ "Жовтень" Олександрівка – 2205 грн.; ДОЗ "Славутич" Світловодськ – 2730 грн.; ДОЗ "Хвиля" Світловодськ – 2350 грн.; ДОЗ "Бригантина" Новоархангельск – 2520 грн.
Також існує широкий перелік оздоровчих таборів по всій території України та Автономної республіки Крим, де за бажанням страхувальників можливо оздоровити дітей з використанням коштів Фонду.

В 2010 році, як і в минулому, часткове фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності буде здійснюватись через страхувальників (як юридичних так і фізичних осіб), які самостійно закуповують путівки до дитячих оздоровчих закладів, що входять до переліку дитячих оздоровчих закладів, визначених правліннями відділень Фонду.

Для отримання коштів страхувальнику необхідно подати до Світловодської міжрайонної ВД заявку на часткове фінансування оздоровлення дітей встановленого зразка (можна отримати в дирекції) та документи згідно з переліком.

Зазначаємо, що заявка подається окремо на кожну оздоровчу зміну і у розрізі оздоровчих таборів.

Звіт про використання коштів Фонду на оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах надається страхувальником до Світловодської ВД за формою Ф-4 ФСС з ТВП.

Рішення про виділення путівки до дитячого оздоровчого закладу приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, підприємця на підставі особистої заяви застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна) щодо оздоровлення дитини із зазначенням віку дитини (діти повинні бути від 7 до 18 років).

Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого оздоровчого закладу, а тривалість оздоровчої зміни повинна бути не менше 21 дня.

На черговому засіданні правління Фонду затверджені граничні норми витрат на відшкодування вартості путівки в 2010 році, а саме:
– на харчування у розмірі до 30 гривень на одну дитину на добу;
– на лікування та культурне обслуговування дітей до 3 гривень.

Приклад: Повна вартість путівки в оздоровчий табір "Хвиля" за 21 день – 2350,00 грн., Світловодською ВД відшкодовується – 33,00 грн. х 21 день = 693,00 грн.

З метою підвищення ефективності проведення оздоровчої кампанії звертаємось до голів комісій по соціальному страхуванню підприємств та установ міста з проханням провести відповідну роботу в трудових колективах, визначити суму коштів, необхідну для часткового фінансування оздоровлення дітей та повідомити про це дирекцію Фонду.

З питань часткового фінансування, переліку необхідних документів та за повним переліком дитячих оздоровчих закладів звертатися до Світловодської ВД ФСС з ТВП за адресою: вул. Леніна, 1, тел. 2-07-57, 7-32-91.

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку

Час подбати про оздоровлення дітей влітку


Олександра САЛОЇД,
директор СМРВД.
Фото з офіційного сайту ДОЗ "Хвиля" Світловодськ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top