Четвер, 28 березня 2024
Спорт Фоторепортаж

Шахи

Шахи
Наприкінці березня у міському спортивному комплексі ім. А.Тузовськогопройшов турнір, присвячений світлій пам'яті шахіста першого розряду, заслуженого педагога Валентина Тимофійовича Козярчука.
У змаганнях взяли участь 18 провідних шахістів міста. Перше місце посів кандидат в майстри спорту, депутат міської ради Ігор Денісов, набравши 16,5 очок із 17 можливих.

Другим призером став Олександр Сушко. Третє місце посів Олександр Бендюк. Переможців нагороджено грамотами управління молоді та спорту.

А вже 3 квітня завершився шаховий турнір присвячений пам'яті Заслуженого будівника СРСР, Героя соціалістичної праці, будівника Кременчуцької ГЕС Зосима Йосиповича Сірого.

У турнірі взяли участь кращі шахісти міста та колишні будівники Кремгесу.

Гра проходила за скороченим регламентом, тож протягом всіх змагань панувала відчутна напруга. Перше місце знову посів КМС Ігор Денісов, який лідирував протягом всього турніру і в результаті набрав 15,5 очок. Друге та третє місця розділили Олександр Сушко та Микола Мартиненко (по 14,5 очок).

Призери нагороджені призами та грамотами від управління молоді та спорту. Спортсмени дякують за допомогу у проведенні турніру депутату обласної ради, генеральному директору ЗАТ "ОДЕБП" Івану Марону.