Четвер, 20 червня 2019
Спорт

Наші баскетболісти всюди встигли виграти!

Наші баскетболісти всюди встигли виграти!У Києві фаворити господарі змагань, коли програли підопічним баскетбольного тренера ДЮСШ №2 Володимира Лисака, в безсиллі брутально лаялись, а у їхнього тренера розпочалося щось на зразок істерики...
Надто напружений графік змагань довелося витримати світловодським баскетболістам 1994-95 років народження, яких тренує Володимир Лисак. Спочатку, говорить він, був Кіровоград, де з 29-го по 30-те березня проходив обласний фінал всеукраїнських ігор серед юнаків. Змагались у двох підгрупах дев’ять команд. Світловодці грали проти Олександрії, Знам’янки, Кіровоградського району і Гайворона. Обіграли усіх!


Найменшою різницею, не без гордості каже пан Лисак, у рахунку було 46 очок. А найбільшою — такий от парадокс — виявився рахунок фінальної гри світловодців з Кіровоградським районом, де наші хлопці перемогли з різницею у 63 очки — 108:55. І місце! "Це дало на право, — продовжив тренер, — представляти нашу область на зональних змаганнях, які проходитимуть скоро у Саках, що у Криму. Там проти нас виступатимуть переможці Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та Криму і Севастополя. Фінальна гра цих змагань відбудеться безпосередньо в уславленому дитячому таборі "Артек". Після чого фіналісти будуть премійовані відпочинком у цій здравниці. Так що, як бачите, у нас є непоганий стимул продемонструвати усе своє уміння”.

Ледь перевівши подих по поверненню з Кіровограду, світловодці подалися до Києва. Там з 31 березня по 3 квітня на наших хлопців чекало чергове випробування — турнір за право грати наступного року у вищій баскетбольній юнацькій лізі. "Напевне, — понизив голос тренер Лисак, — далася ознаки втома від нещодавнього кіровоградського змагання... На жаль, нам не вдалося увійти у вісімку найсильніших українських команд. Проте, програма "мінімум" нами була успішно виконана — посівши дев’яту позицію, Світловодськ і наступного року буде представлений у вищій лізі". Та чого це вартувало... І тренер розповів, як світловодці "покарали" пихатих господарів змагань — професійний БК "ЮНІС". Киянам, виграв у своєму дивізіоні, лишалось лишень "розбомбити" якийсь Світловодськ. Дзуськи! 56:48 на нашу користь! На чужому полі! Що тут почалося... У київського колеги пана Лисака і у самих уславлених хлопчиків розпочалося щось схоже на істерику — вони брутально висловлювались, намагаючись спровокувати конфлікт, причому, за пасивності суддівства. "Та у нас, — каже Володимир Лисак, — нерви і витримка виявились міцними. Що і дозволило обіграти баскетболістів з Горлівки та БК "Хижаки", також, із Києва. А дев’яте місце — абсолютно непогано!".

Не оминув тренер, користуючись нагодою, подякувати за підтримку міський осередок ГО "Моя Кіровоградщина" і особисто його світловодському керівникові Геннадію Френкелю та фірмі "Королівський смак" в особі його директора Віктора Короля.

Віталій АСАУЛЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top