Субота, 15 грудня 2018
Спорт

Поздоровляємо спортсменів СК "Русачі" з перемогою!

Поздоровляємо спортсменів СК "Русачі" з перемогою!20-21 березня в м.Кривий Ріг проходив чемпіонат WPC України по жиму лежачи, на котрих тривав відбір в збірну команду України на чемпіонат Європи 2010 р. У них взяли участь понад 160 спортсменів з 22 областей України, АР Крим, м.Києва та Севастополя. Кіровоградську область представляли два спортсмена зі Світловодського спортивного клубу "Русачі", це Сергій Веселовський та Станіслав Смоляник.
Ці змагання були присвячені памяті переможця "Арнольд-класик" 2005 р. в жиму лежачи Віталію Пономаренко. Почесними гостями цих змагань були близькі родичі В.Пономаренка, стронгмен України А.Конюшок, з Росії А.Серебряков чемпіон світу та неодноразовий чемпіон та рекордсмен світу по пауерліфтингу А.Соловйов з Черкас.

Боротьба за звання чемпіона України 2010 р. з жиму лежачи у ваговій категорії 110 кг (вага учасника) виявилася жорсткою. Кожен з 15 учасників чемпіонату бажав піднятися на вищу сходинку пьєдисталу, але це зміг зробити лише найсильніший Станіслав Смоляник, здобувши 1-е місце серед молоді 20-23 років, показав при цьому результат, який лише на декілька кілограм нижчий за норматив МСМК (майстер спорту міжнародного класу). Станіслав вижав штангу лежачи без епікіровки вагою 210 кг.

Сергій Веселовський (вагова категорія 140 кг) не лише здобув 1-е місце в категорії "Ореn", а і в категорії "Masters", встановивши рекорд Європи та 3 рекорди України в жиму лежачи. В трьох підходах до штанги без екіпіровки підняв штангу вагою 230 кг, а в останньому третьому підході 237,5 кг, що на 20 кг більше рекорду України, встановленому ним же у 2009 р. Рекорд Європи в класі "Masters" протримався більше трьох років до 21 березня 2010 р. Тепер рекорд Європи став важчим на 7,5 кг і становить 237,5 кг і належить жетелю м.Світловодська, заступнику голови СК "Русачі", спортсмену-тренеру Сергію Веселовському! Ось такі спортсмени живуть і прославляють наш край!

О.Трефільєв, Г.Кошак,
члени міського СК "Русачі".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • F350 Користувач offline

  • 5 квітня 2010 11:59
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 1.02.2010 | 163 комментарів | 0 публікацій
Стас и Серега просто кросавчеги :) Обидно, что городские власти не поддерживают спортсменов, хоть и привозят такие результаты
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top