Середа, 22 травня 2019
Культура

До Дня працівників культури

До Дня працівників культуриСвяткування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва розпочалося 22 березня у Кіровоградській обласній філармонії, де в урочистій атмосфері були відзначені кращі представники цієї галузі всієї Кіровоградщини. В числі останніх (але далеко не останніми) були і представники нашого міста.
Зокрема, нагороди від Кіровоградської обласної державної адміністрації та особисті привітання від губернатора Володимира Мовчана отримали світловодці: керівник народного самодіяльного ансамблю "Голубка" Василь Кузьменко, керівник зразкового лялькового театру міського Палацу культури Наталя Сандрак, завуч дитячої школи мистецтв Тетяна Деміденко, викладач дитячої музичної школи за класом скрипки Світлана Маланчій.


До Дня працівників культуриНаступного дня, саме в день професійного свята представників галузі культури, у музичній школі пройшли урочистості міського рівня. Працівників культури та аматорів народного мистецтва вітали заступник міського голови Олена Макковій та начальник управління культури Надія Клокар.

Почесною грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради нагороджено художнього керівника міського Палацу культури Любов Литвиненко (момент вручення на фото). Грамоти виконавчого комітету отримали Наталя Єрьоменко, Ольга Медведєву, Людмила Гаркуша, Раїса Різноока, Андрій Биков.

До Дня працівників культуриВідзнаки від управління культури отримали В.Вербицька, Г.Кошеленко, С.Животовська, Л.Авраменко, Н.Коломієць, Л.Москаленко, Н.Новікова, О.Макогон, А.Педько, Н.Столярчук, Н.Батура, О.Дзигар, Н.Шмакова, колектив міського краєзнавчого музею (директор – В.Сергєєв) та В.Росинський.

"СВ".
На першому фото: Надія КЛОКАР, Олена МАККОВІЙ, Любов ЛИТВИНЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top