Четвер, 20 червня 2019
Корисна інформація

Їх залишилося тільки дев'ять…

Їх залишилося тільки дев'ять…Громадська організація "Об'єднання інвалідів Великої Вітчизняної війни" опікується людьми, які брали участь у бойових діях, були поранені, вижили, але втратили здоров'я, отримали статус інвалідів війни і тепер знову виживають, як можуть, часто на самоті. З метою нагадати про таких людей, про їхнє непросте життя хоча б перед 65-річчям з Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні до редакції газети звернувся керівник об’єднання Григорій Назарович Губський.


Щоб ми на власні очі переконалися, як важко живеться його підопічним, Григорій Назарович запросив нас до помешкання інваліда першої групи, 97-річного пенсіонера Григорія Пантелєєвича Авраменка. Він один з дев'яти інвалідів війни, які залишилися в живих у Світловодську. Не зважаючи на поважний вік і слабкий зір, Григорій Пантелєєвич живе один, бо дружина померла, а одній єдиній дочці вже 75, мешкає вона у місті Жовті Води Черкаської області і за станом здоров'я не може його відвідувати. Навпаки, він турбується про єдину дитину, днями з'їздив до неї, поділився останніми грошима, бо вона потребує лікування. Пенсії у 1,5 тисячі гривень на комунальні послуги, харчування і ліки ледь-ледь вистачає. Територіальний центр допомагає долати побутові труднощі. Григорій Назарович Губський постійно на телефонному зв'язку, допомагає у всіх життєвих негараздах, підтримує, як може. Поряд з ветераном часто буває Віталій Іванович Бакун, вони просто товаришують.

Щороку напередодні свята, Григорій Назарович вважає своїм обов'язком шукати небайдужих людей, щоб жоден з його підопічних не залишився без уваги у День перемоги. Він дуже вдячний депутату міської ради Валентину Козярчуку, який завжди задовольняє прохання ветеранської організації і подарунки, теплі слова привітання отримують усі без винятку. Слова вдячності ветерани передають іншим благодійникам, котрі хоча б один раз надавали їм допомогу. Вони сподіваються, що у цей ювілейний рік чуйних, хороших людей виявиться значно більше. Подарунки – не головне! Ваша увага, бажання вислухати розповідь про бойовий шлях ветеранів допоможуть їм відчути себе потрібними.

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
На фото: Григорій ГУБСЬКИЙ (праворуч) завжди готовий прийти на допомогу ветерану війни Григорію АВРАМЕНКУ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top