Четвер, 19 жовтня 2017
Культура

Нові творчі перемоги дитячої школи

Нові творчі перемоги дитячої школиЗ 28 лютого по 3 березня в Кіровограді тривав ХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь", який за роки свого існування став помітним явищем музичної культури, одним з найбільш визнаних та авторитетних Всеукраїнських музичних змагань.
Нинішня "Провесінь" зібрала понад 400 учасників з усіх регіонів України – від Ужгорода до Луганська, від Сум до Сімферополя, які протягом чотирьох днів демонстрували свою майстерність перед високоповажним журі, до складу якого увійшли професори та доценти Національної музичної академії ім.П.Чайковського – еліта класичного музичного мистецтва України.
Надзвичайно приємною подією для культурного життя нашого міста стала перемога в цьому конкурсі двох учнів Дитячої школи мистецтв. Це Осауленко Владислав – учень класу баяна (викладач Літвінова Емма Миколаївна), який зайняв 2 місце та Гожа Катерина – учениця класу домри (викладач Демиденко Тетяна Юріївна, концертмейстер Авраменко Людмила Миколаївна), яка зайняла 3 місце. Ці талановиті учні вже не перший рік стають лауреатами цього престижного конкурсу та мають великий досвід участі в музичних змаганнях різного рівня.

Осауленко Влад займається музикою 4-й рік. Минулого року він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Перлини України" в м. Києві, лауреатом ХІУ Всеукраїнського конкурсу "Провесінь", лауреатом обласного конкурсу "Паросток", посівши 1 місце.

Гожа Катерина стає переможцем Всеукраїнського конкурсу "Провесінь" вже в четвертий раз. Окрім цього, вона неодноразовий лауреат обласних конкурсів юних музикантів "Паросток", де отримує найвищі нагороди. Владислав та Катерина демонструють свою майстерність не тільки як солісти, а і в складі ансамблю. Вже цього року вони стали переможцями регіонального туру обласного конкурсу "Паросток" в складі ансамблю народних інструментів, а Влад ще і в ансамблі баяністів, які посіли перші місця.

Високим творчим досягненням учні завдячують своїм педагогам-наставникам. Підготовка учнів до конкурсних перемог – довготривалий копіткий процес, який потребує від викладача великого досвіду та професіоналізму. Важливими складовими успіху в роботі з учнями викладачів Літвінової Е.М. та Демиденко Т.Ю. є вміння передати дітям позитивну енергію, стимулювати їх до творчого зростання, виховувати наполегливість у досягненні мети.

Щиро вітаємо молодих талантів та їх викладачів з перемогою та бажаємо нових творчих звершень!

На фото: Емма ЛІТВІНОВА, Тетяна ДЕМИДЕНКО, Людмила АВРАМЕНКО, Влад ОСАУЛЕНКО та Катя ГОЖА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top