Середа, 20 лютого 2019
Культура

Нові творчі перемоги дитячої школи

Нові творчі перемоги дитячої школиЗ 28 лютого по 3 березня в Кіровограді тривав ХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь", який за роки свого існування став помітним явищем музичної культури, одним з найбільш визнаних та авторитетних Всеукраїнських музичних змагань.
Нинішня "Провесінь" зібрала понад 400 учасників з усіх регіонів України – від Ужгорода до Луганська, від Сум до Сімферополя, які протягом чотирьох днів демонстрували свою майстерність перед високоповажним журі, до складу якого увійшли професори та доценти Національної музичної академії ім.П.Чайковського – еліта класичного музичного мистецтва України.


Надзвичайно приємною подією для культурного життя нашого міста стала перемога в цьому конкурсі двох учнів Дитячої школи мистецтв. Це Осауленко Владислав – учень класу баяна (викладач Літвінова Емма Миколаївна), який зайняв 2 місце та Гожа Катерина – учениця класу домри (викладач Демиденко Тетяна Юріївна, концертмейстер Авраменко Людмила Миколаївна), яка зайняла 3 місце. Ці талановиті учні вже не перший рік стають лауреатами цього престижного конкурсу та мають великий досвід участі в музичних змаганнях різного рівня.

Осауленко Влад займається музикою 4-й рік. Минулого року він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Перлини України" в м. Києві, лауреатом ХІУ Всеукраїнського конкурсу "Провесінь", лауреатом обласного конкурсу "Паросток", посівши 1 місце.

Гожа Катерина стає переможцем Всеукраїнського конкурсу "Провесінь" вже в четвертий раз. Окрім цього, вона неодноразовий лауреат обласних конкурсів юних музикантів "Паросток", де отримує найвищі нагороди. Владислав та Катерина демонструють свою майстерність не тільки як солісти, а і в складі ансамблю. Вже цього року вони стали переможцями регіонального туру обласного конкурсу "Паросток" в складі ансамблю народних інструментів, а Влад ще і в ансамблі баяністів, які посіли перші місця.

Високим творчим досягненням учні завдячують своїм педагогам-наставникам. Підготовка учнів до конкурсних перемог – довготривалий копіткий процес, який потребує від викладача великого досвіду та професіоналізму. Важливими складовими успіху в роботі з учнями викладачів Літвінової Е.М. та Демиденко Т.Ю. є вміння передати дітям позитивну енергію, стимулювати їх до творчого зростання, виховувати наполегливість у досягненні мети.

Щиро вітаємо молодих талантів та їх викладачів з перемогою та бажаємо нових творчих звершень!

На фото: Емма ЛІТВІНОВА, Тетяна ДЕМИДЕНКО, Людмила АВРАМЕНКО, Влад ОСАУЛЕНКО та Катя ГОЖА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top