Понеділок, 27 травня 2019
Влада Фоторепортаж

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада
У п'ятницю 12-го березня у депутатській кімнаті адмінбудинку відбулися багатолюдні збори представників громадських організацій, що зареєстровані та діють на території міста. Із зареєстрованих 123 громадських орга-нізацій на зібрання прибули представники 43.
До речі, громадськість перед цим збиралася уже двічі: 26-го лютого та 5-го березня, але до кворуму не вистачало буквально 1-2 осіб. І не тому, що громадськість пасивна, а тому, що серед зареєстрованих 123-х – більше половини "мертвих", про які давно забули їх "творці" чи виїхали з міста. А з такими "мертвими" та забутими потрібно щось робити.


Так як більшістю присутніх було опрацьовано нову нормативно-правову базу та проект Положення "Про громадську раду" між 5-м та 12-м березня, то досить швидко було враховано пропозиції та прийнято Положення. Тепер Громадська рада при Світловодському міськвиконкомі, як консультативно-дорадчий орган, обирається на один рік (не на два чи п'ять) такими загальними зборами. Визначившись з кількісним складом – 16 осіб, збори обрали найактивніших громадських діячів для ведення конструктивного діалогу з владою з метою захисту інтересів громади.

Після зборів новообрана Громадська рада провела своє перше засідання, де було обрано голову, заступника та секретаря.

Головою обрано Надію Мальцеву – голову спілки жінок "Надія", заступником – Я. Бушканця – представника ГО "Захист", секретарем – А. Заворотню – представницю осередку Суспільної служби України. До складу ради увійшли відомі у місті правозахисники: Т. Рева, В. Помазан, Л. Павловська, А. Попов, С. Тишко, В. Степанець, Н. Воложська та інші шановані у місті громадські діячі.

Щодо "старої" Громадської ради (голова В. Павлов), яка фактично була створена у квітні 2007 року і її керівний склад обрано на два роки і їх повноваження майже рік, як закінчились. З утворенням новообраної Громадської ради при виконкомі Світловодської міської ради згідно з Постановою КМУ №1302 від 26.11.2009 року, громадська рада, яка була утворена відповідно до законодавства, що діяло на момент набрання чинності цією постановою та рішенням виконкому Світловодської міської ради від 16.12.2004 року №1404, перестає функціонувати.

Як стало відомо, цими днями В. Павлов зареєстрував громадську організацію з назвою "Громадська рада", яка не м ає жодного відношення до консультативно-дорадчого органу "Громадська рада при виконавчому комітеті Світловодської міської ради".

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада

У Світловодську – новообрана Громадська рада

Надія МАЛЬЦЕВА,
голова Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top