Четвер, 19 жовтня 2017
Свята

Шоу "Любов, любов, любов…" об'єднало закоханих

Шоу "Любов, любов, любов…" об'єднало закоханихУ День закоханих 14 лютого концертна зала міського палацу культури гостинно відкрила двері учасникам і глядачам шоу "Любов, любов, любов…". Організатори — управління у справах сім'ї,молоді та спорту міськвиконкому — присвятили захід прекрасному почуттю, що єднає усіх людей і утверджує красу в світі.
У програмі взяли участь чотири пари закоханих. Конкурси під назвами: "Ти — любов моя!", "Етикет", "Кулінарія", "Освідчення у коханні" продемонстрували, наскільки глибокі почуття об'єднують хлопців і дівчат, з якою повагою вони ставляться один до одного, якими кулінарними талантами радують свої другі половинки. У кожної пари — своя зворушлива історія кохання, але прикладом для всіх стала історія Петра Миколайовича та Галини Григорівни Махнів, які пронесли своє кохання через все життя. Вони разом 62 роки, виховали трьох дітей, радіють сімом онукам і сімом правнукам. Саме цьому подружжю організатори і запропонували оцінювати конкурсантів.
Глибокоповажне журі віддало перший приз Людмилі та Євгену, які живуть у шлюбі 7 років і виховують чотирирічну доньку Анастасію. Другий приз дістався Альоні та Андрію. Третє місце посіли Альона та Павло, четверте — Валерія та Олександр. Але переможених не було! Кожна пара отримала цінний подарунок, солодощі, квіти та вечерю у ресторані від генерального спонсора шоу-програми — ВАТ ТРК "Веселка". Вручаючи нагороди, головний редактор телестудії "Веселка" Валентина Саєнко повідомила про ще одну приємну новину для конкурсантів: за розпорядженням голови правління Альони Гуртової повна версія шоу буде транслюватися по кабельному телебаченню. Отже, камерне шоу про високі почуття переглянуть тисячі світловодців!

Анастасія ПЕЧУР,
учениця 11-Б класу ЗОШ №10
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top