П’ятниця, 15 лютого 2019
Свята

Шоу "Любов, любов, любов…" об'єднало закоханих

Шоу "Любов, любов, любов…" об'єднало закоханихУ День закоханих 14 лютого концертна зала міського палацу культури гостинно відкрила двері учасникам і глядачам шоу "Любов, любов, любов…". Організатори — управління у справах сім'ї,молоді та спорту міськвиконкому — присвятили захід прекрасному почуттю, що єднає усіх людей і утверджує красу в світі.
У програмі взяли участь чотири пари закоханих. Конкурси під назвами: "Ти — любов моя!", "Етикет", "Кулінарія", "Освідчення у коханні" продемонстрували, наскільки глибокі почуття об'єднують хлопців і дівчат, з якою повагою вони ставляться один до одного, якими кулінарними талантами радують свої другі половинки. У кожної пари — своя зворушлива історія кохання, але прикладом для всіх стала історія Петра Миколайовича та Галини Григорівни Махнів, які пронесли своє кохання через все життя. Вони разом 62 роки, виховали трьох дітей, радіють сімом онукам і сімом правнукам. Саме цьому подружжю організатори і запропонували оцінювати конкурсантів.


Глибокоповажне журі віддало перший приз Людмилі та Євгену, які живуть у шлюбі 7 років і виховують чотирирічну доньку Анастасію. Другий приз дістався Альоні та Андрію. Третє місце посіли Альона та Павло, четверте — Валерія та Олександр. Але переможених не було! Кожна пара отримала цінний подарунок, солодощі, квіти та вечерю у ресторані від генерального спонсора шоу-програми — ВАТ ТРК "Веселка". Вручаючи нагороди, головний редактор телестудії "Веселка" Валентина Саєнко повідомила про ще одну приємну новину для конкурсантів: за розпорядженням голови правління Альони Гуртової повна версія шоу буде транслюватися по кабельному телебаченню. Отже, камерне шоу про високі почуття переглянуть тисячі світловодців!

Анастасія ПЕЧУР,
учениця 11-Б класу ЗОШ №10Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top