Понеділок, 20 травня 2019
Свята

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) Тигра

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграЗа східним календарем Тигр вступить в свої права 10 лютого.
Рік запам’ятається багатьом як надто вже неспокійний рік, який перевертає долі людей найкардинальнішим чином. Астропрогноз на новий 2010 рік Тигра обіцяє бути переломним в усіх відношеннях. Ніщо не буде вам даватися легко в цьому році. За все доведеться боротися і викладатися по повній програмі. Сильних людей цей рік випробувань зробить ще міцнішими і витривалішими. Слабкі ж люди ризикують зійти з дистанції. Якщо ви цілком задоволені своїм життям, то просто наберіться терпіння і перечекайте цей неспокійний рік у тихому укритті, як перечікують грозу зі зливою і буревієм. Проте, тим, хто незадоволений своїм життям, цей рік запропонує шанс змінити власну долю.


ГОРОСКОП ДЛЯ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ НА 2010 РІК

Бізнес-2010 буде складним, таким, що нагадує природний добір. Це період, коли слабкі відсіються або їх поглинуть, а сильні зміцнять свої позиції.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграОВНИ (21.03-20.04). Ваше життя поки що не обіцяє ста-більності: цей рік знову принесе зміни. Удача залишиться на боці тих, хто ініціює її сам у своєму оточенні. Насамперед це стосується вибору вашого заступника – не варто запрошувати на цю посаду представників Левів чи Скорпіонів. Кардинальних змін зажадає від вас і штат підлеглих. Не укладайте 2010-го довгострокових контрактів, не давайте в борг і не дуже сподівайтеся на зарубіжних партнерів. Найкращі ділові пропозиції надходитимуть до вас за протекцією ваших друзів, не соромтеся звертатися до них по пораду. Не ігноруйте корпоративи і світські тусівки – у вас буде можливість познайомитися з жінкою старшою за вас. Причому знайомство з більш зрілим партнером стосується і жінок. Нові стосунки докорінно змінять вашу кар'єру. Пам'ятайте, що саме цього року, ризикнувши у дрібницях, можна втратити все! Сфери діяльності, у яких фортуна найбільше буде до вас прихильна: журналістика та все, що пов'язано з наукою і науковими розробками.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграТІЛЬЦІ (21.04-21.05). Найближче майбутнє обіцяє вам стабільне матеріальне становище. 2010-й подарує можливість відпочити від матеріальних проблем і присвятити себе питанням просування службовими сходами або кар'єрного зростання, хоча за це доведеться поборотися. Не задумуйте ніяких нововведень, діяти треба старими перевіреними методами і не розпорошуватися на кілька напрямів одночасно. Просувайтеся вперед у властивій вам манері – спокійно, терпляче, наполегливо, відмовтеся від інтриг, службових романів і темних костюмів. Світлі теплі тони в одязі дивовижним чином допоможуть у досягненні мети. Нинішнього року у вас обов'язково з'являться нові партнери або начальство. На першому етапі вашого співробітництва треба будь-що намагатися уникнути конфліктів на фінансовому грунті. Строга дисципліна, пунктуальність і чітке планування можуть перетворити всі можливості цього року на справжній кар'єрний трамплін! Діяльність, у якій зірки вам сприятимуть: кіноіндустрія, естрада, шоу-бізнес, література і видавнича справа, піар-агентства та все, пов'язане з політикою.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграБЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Приготуйтеся до одного з найбільш наповнених подіями етапів у вашому житті! Вам слід не тільки чекати важливих змін у всіх сферах діяльності, але й на жодну хвилину не розслаблятися, тому що часу на розгойдування у вас немає. Девіз цього року: зараз або ніколи! Треба працювати і ще раз працювати – саме цей рік матиме таку чітку фахову спрямованість, що подарує вам грандіозну кількість унікальних шансів по-новому влаштувати своє ділове життя. Усе, що з тих чи інших причин не складалося раніше, тепер зможе втілитися в життя. Це може бути несподіване підвищення або прорив у старій справі, тому, можливо, не варто змінювати те дохідне місце, яке у вас вже є. Слушна нагода для зміни звичного іміджу: здивуйте оточуючих, котрі повірили в непорушність вашого образу. Не слід заощаджувати – вищі сили повинні бачити,що вам приємно витрачати гроші на себе і подарунки для тих, кого ви любите або шануєте. Пощастить тим Близнюкам, котрі займаються економікою і журналістикою.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграРАКИ (22.06-23.07). Для вас цей рік символізує початок в усіх значеннях цього слова - він подарує вам шанс ще раз почати життя спочатку. Доведеться шукати нове застосування своїм талантам, багато чого вчитися, шукати нову роботу, завойовувати своє місце під сонцем. І саме тепер у вас це справді вийде! Розпочинається новий фаховий цикл із досі невідомими можливостями і перспективами. Процеси, запущені в недалекому минулому, здобудуть шанс відродитися знову. Саме тепер треба задуматися щодо переїзду, тому що вам можуть запропонувати очолити одну з філій в іншому місті або роботу в іншій країні. Успішно просуватиметься бізнес ледачих бізнесменів – це здавання чогось в оренду, перепродаж уже кимось зробленого, усі види посередництва. Протекція, яку ви зробите цього року іншим, повернеться до вас з лихвою. Частіше користуйтеся телефоном: замовте за когось слівце, і за вас теж скажуть… Найуспішніші сфери діяльності: юриспруденція, прикладні ремесла, сільське господарство, дорожнє будівництво.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграЛЕВИ (24.07-23.08). Зоряні впливи 2010 року свідчать про кінець важливого для вас життєвого і професійного періоду. У вашій біографії назріває перелом, і цього року вам треба підготувати для цього базу. Це вдалий час для вкладання значних коштів і капіталів у нову справу з метою підготовки для неї стартового майданчика. Позитивним у 2010 році може також стати придбання офісу, нерухомості або устаткування для нової справи чи розширення старого бізнесу. Але ще не настав час розгортати масштабні дії, починати грандіозні заходи або приймати остаточні важливі рішення. Тільки аналізуючи ситуацію і намагаючись якомога об'єктивніше оцінити стан своїх справ, ви зможете ефективно діяти далі. Не стомлюйте себе ринком і конкуренцією – усі ваші інтереси будуть задоволені набагато простішим шляхом простого людського спілкування. Цього року у вас з'явиться можливість поєднати приємне з корисним: зав'язати важливе знайомство у фітнес-клубі або на відпочинку, що надалі вплине на всю вашу кар'єру. Загалом, спорт і танці – і ви у глянці! Вдалі напрями роботи: усе, що пов'язане з оборонною і військовою промисловістю та туристичний бізнес.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграДІВИ (24.08-23.09). У центрі уваги цього року для вас будуть стосунки з людьми, так званий людський чинник. Усі ваші справи безпосередньо залежатимуть від тих, хто разом з вами або за вашим розпорядженням ними опікуватиметься. У вашій справі може відбутися несподіваний поворот, після чого вам буде важко розібратися в тому, хто вам друг, хто – ворог, а хто – просто так... Складні ситуації, які розпочалися восени 2009 року, дістануть своє логічне продовження. Виходом з них можуть стати тільки кардинальні рішення і дії з вашого боку, не варто витрачати час і сили на пошуки компромісу. Позитивно налаштувати оточення до вас допоможуть яскраві краватки сонячних кольорів. Для бізнес-вумен це можуть бути не тільки блузи, але й сукні – не бійтеся відійти від офіціозу. Позитивною тенденцією року можна вважати також появу нових партнерів із новими можливостями. Але не захоплюйтеся службовими романами. Перевагу слід віддавати професійному зростанню. Зірки будуть прихильними до тих, чий бізнес пов'язаний з медициною і медичною промисловістю, сферою обслуговування, театром, кіно і режисурою.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас попереду складний, відповідальний і надзвичайно трудовий рік. У першій його половині вам треба цілком зануритися в заплутані професійні проблеми. Доведеться обстоювати свої позиції, долаючи перепони на звивистих дорогах соціального успіху. У вас можливі непередбачені зміни як на роботі, так і у вашому способі життя. Проте пані Фортуна від вас не відвернеться, і навіть є надія не тільки вийти сухим із води, але й з певною вигодою. Вам належить послідовно і наполегливо тримати свою лінію – це єдиний спосіб отримати те, на що ви справді заслуговуєте. Краще незалежність і твердий статус, ніж нерішучість і страх. Але демонстративно задирати носа теж не варто – не лякайте нікого своєю зверхністю. А от придбати якийсь статусний аксесуар – ефектні золоті запонки, "паркер", шпильку для краватки, портсигар, годинник – буде не зайвим. Жінкам у цьому сенсі ще легше – це можуть бути як нові сережки з браслетом, кулоном або каблучкою, так і сумка відомої марки останньої колекції. Позитивом 2010 року стане поява нових напрямів у вашій справі, нових фахових пропозицій або додаткової роботи. Тим, хто впорається з труднощами, пощастить у логістиці, викладацькій діяльності, музичному бізнесі, брокерській і букмекерській діяльності.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграСКОРПІОН (24.10-22.11). Вас очікує бурхливий, емоційно насичений і в чомусь досить незвичний рік. Швидше за все доведеться вибрати новий шлях – і в роботі, і в коханні. У справах це час змін. У першому півріччі 2010 року всіх босів очікують революційні перетворення у справах. Можливою стане докорінна перебудова усього вашого бізнесу. Але водночас можуть виникнути питання щодо старих справ, і тут треба бути готовим до перевірок або погоджень юридичного характеру. Можливості нової роботи з'являться у вас десь у квітні, але серйозніший варіант стане реальним у 2011 році. У цей період ви дістанете сили і можливість впливати на оточення, тільки використовуйте цей дар у мирних цілях. Ваш енергетичний потенціал досить високий, але зірки радять усе ж таки бути уважнішими в поїздках і за кермом. Варто подумати про покупку нової, престижнішої машини, тільки не чорного кольору, щоб не відмовлятися від прихильності управителя цього року – Сонця. Заздрісників, звичайно, додасться, але й охочих посприяти вам – теж. Найсприятливіші для вас сфери діяльності: дизайн, архітектура та все, пов'язане з образотворчим мистецтвом.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграСТРІЛЬЦІ (23.11-21.12). Попереду у вас рік, що дозволить об'єднати, на перший погляд, здавалося б, абсолютно несумісні речі, такі як робота, кохання і налагодження побуту. Рік обіцяє вам активні контакти з колегами з близького і далекого зарубіжжя, поїздки, зустрічі, можливо, навіть переїзд. Ви отримаєте багато різних пропозицій, і головною проблемою року стане для вас постійний вибір, коли треба буде визначитися – які з них ведуть до реалізації величезних шансів у вашому житті, а які лише до незначних епізодичних чергових перемог. Люди, які вас підтримували, можуть переживати не найкращі часи, тому не зможуть вам належно допомогти і підтримати - приготуйтеся все вирішувати самостійно. Можна змінити амплуа і в стінах рідної контори, наприклад, замість рутинної метушні зі звітами і документами переключиться на спілкування з партнерами і клієнтами, взяти участь у тренінгах і виїзних семінарах, спробувати себе в ролі бізнес-консультанта. Головне, стежте, щоб ус-піхи не запаморочили вам голову… Варто звернути особливу увагу на економіку, психологію, юриспруденцію, медицину і будь-яку комерційну діяльність.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграКОЗЕРОГИ (22.12-20.01). 2010 рік вимагатиме від вас сили волі, твердого характеру та уміння гнучко лавірувати між людьми та обставинами, що не завжди складатимуться на вашу користь. Головне у нинішньому році для вас – не поспішати і тримати ситуацію під контролем, тоді зрештою у вас усе вийде. До позитивних тенденцій року можна віднести розвиток зв'язків і партнерства з колегами з інших міст або країн і взаємовигідне співробітництво з ними, а також перегляд взаємин із старими колегами. Усі ваші контакти і переміщення цього року мають бути пов'язані виключно з комерційними, матеріальними інтересами, проблемами заробітку і покупок. Таким чином, девізом року для вас може стати приказка "вовка ноги годують". Головною перешкодою може стати тільки ваша особиста негнучка і неконструктивна позиція. Тож ваша доля у прямому значенні нині у ваших руках! Саме тепер дуже доречним буде розрахуватися за всіма заборгованостями. Відмовтесь цього року від своїх улюблених темно-синього і чорного кольорів в одязі. Ті, хто займеться посередницькою діяльністю, науковими розробками і літературним бізнесом, будуть на гребені хвилі!

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграВОДОЛІЇ (21.01-19.02). Для вас нинішній рік буде схожим на мереживо, виткане з протиріч. Доведеться працювати не покладаючи рук: з одного боку, підтверджувати свій авторитет і компетентність, стверджуючи свою правоту, з другого боку – комусь у чомусь відмовляти. Саме навчитися говорити "ні", відмежовуючи головне від другорядного, стане найважливішим завданням цього року. 2010-й подарує вам можливість збільшити свої доходи. У вирішенні фінансових питань вам доведеться виявити хитрість і спритність, словом, напружити мізки. Вам знадобляться усі бійцівські якості, аби відстояти з такими зусиллями завойовані вами позиції. Саме тому в січні, березні і квітні ваші інтереси зіткнуться з протистоянням опонентів, що матиме швидше фінансове, ніж ідеологічне коріння. Ритм вашого життя помітно прискориться, і зірки радять вам прийняти цей боже-вільний темп і перемогти. Вам слід терміново оновити гардероб і не варто побоюватися репутації модниць і модників – поекспериментуйте, відпустіть свою фантазію на свободу, управитель нинішнього року не терпить аскетики… Цей рік буде сприятливим для ріелторів, викладачів, представників торгівлі, медицини.

2010 рік – рік Білого (Срібного, Металевого) ТиграРИБИ (20.02-20.03). У 2010 році вам слід довіритися долі, бо все, що відбуватиметься з вами, буде на краще. Не опирайтеся плину подій і не намагайтеся форсувати їх. У першій половині року ви можете наразитися на проблеми в колективі і почнете думати про нове місце роботи. Такі можливості неодмінно з'являться у вас наприкінці квітня, у листопаді та грудні, тому не варто триматися за старе. Спробуйте виявити себе на новому місці. Керівникам варто вдатися до кадрових перестановок і у такий спосіб внести свіжу течію у свій бізнес. І якщо в першому півріччі це відбуватиметься в режимі стресу, то вже восени і наступного року ви зрозумієте, що усе йде як слід. Загалом, хай там як складеться економічна ситуація, Риби в будь-якому разі залишаться на плаву. Цього року вам слід якнайбільше бути на очах, тому не уникайте презентацій, зборів, виступайте – прагніть виявити себе. Працюйте одночасно в кількох сферах діяльності, і тоді, бодай у двох із них, точно досягнете успіху. Пощастить тим, хто займається астрологією, громадською діяльністю, політикою.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Orkaen

 • 4 січня 2010 15:52
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
может сразу выпить яду...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • amigo Користувач offline

 • 4 січня 2010 16:34
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
аналогично подумал....... request
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 4 січня 2010 19:21
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8008 публікацій
Пощастить тим Близнюкам, котрі займаються економікою і журналістикою.
Очень хотелось бы верить! smile
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
діяти треба старими перевіреними методами

бодрячком, пацанчики wink
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top