Середа, 26 червня 2019
Корисна інформація

Новітні технології — вимога часу

Новітні технології — вимога часуУ наш час новітні технології повсякденна необхідність, особливо тоді, коли справа стосується інформації, адже уявити сучасне підприємство, установу чи організацію без прогресивних інформаційних технологій неможливо. Державна служба зайнятості – не виняток. У величезному інформаційному просторі новітні технології допомагають зорієнтуватися, насамперед, клієнтам міськрайонного центру зайнятості: тим, хто шукає роботу, і тим, хто її пропонує. І, звісно, новітні інформаційні технології допомагають організувати діяльність самої служби зайнятості.


Людина, яка шукає роботу, особливо зацікавлена в отриманні інформації про наявні вакансії. У Світловодському міськрайонному центрі зайнятості таку інформацію безробітний може знайти на великих інформаційних стендах, або одразу скористатися тачскріном – спеціальним комп'ютером, який швидко й зручно за заданими параметрами повідомить, на які підприємства, на які посади та за яких умов запрошуються чи то фахівці, чи то робітники. Достатньо лише ввести на моніторі назву професії, яка цікавить. Якщо вакансія підходить, людина із роздруківкою інформації звертається до диспетчера-консультанта, котрий пояснить, що треба робити далі. За приблизними підрахунками, інформацією з тачскріну щодня користується близько трьохсот осіб. Важко навіть підрахувати, скільки людей уже скористалося його послугами протягом кількох років, з часу, коли у міськрайонному центрі зайнятості було встановлено тачскрін (від aHm.touchscreen – мультимедійний екран).

Діє тут і тачскрін для роботодавців, де міститься інформація про кваліфікаційно-професійний склад людей, які шукають роботу і перебувають на обліку в центрі зайнятості.

У наш час нерідко роботу легше знайти за межами міста, тому для задоволення потреб безробітних в інформації про вакансії в будь-якому населенному пункті України в міськрайонному центрі зайнятості обладнано спеціальне робоче місце з комп'ютером вільного доступу з виходом у мережу Інтернет, та, навіть, комп'ютерний клас, у якому одночасно може працювати десять клієнтів центру. Тут можна скористатися й загальнодержавною базою даних про вакансії, наявні у всіх центрах зайнятості України.

Попрацювати в Інтернеті і отримати інформацію про можливість працевлаштування можуть і люди з обмеженими фізичними можливостями, для яких у міськрайонному центрі зайнятості також облаштовано спеціальне робоче місце.

Новітні технології стануть у пригоді й учнівській молоді, насамперед, старшокласникам та випускникам. Вони, зокрема, з допомогою спеціалістів центру зайнятості мають змогу отримати профорієнтаційну консультацію, довідатися про свої можливості, професійну і психологічну придатність до тієї чи іншої професії. Словом, у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості створені всі умови, щоб людина знайшла не тільки потрібну їй інформацію, а й роботу, а спеціалісти центру завжди раді надати швидку і кваліфіковану допомогу.

Сергій ТКАЧУК,
спеціаліст Світловодського МРЦЗ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top