Понеділок, 18 лютого 2019
Корисна інформація

Хочете мати новорічні подарунки? Подайте замовлення до 19 жовтня

Хочете мати новорічні подарунки? Подайте замовлення до 19 жовтняЦього року, як і минулого, новорічні подарунки від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності видаватимуться згідно з "Порядком придбання та забезпечення дитячими новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності", затвердженого Постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.10.2007р. №48.
У зв'язку з цим нагадуємо, що для одержання дитячих новорічних подарунків страхувальники (юридичні та фізичні особи), на підставі складених списків працівників, які мають малолітніх дітей віком до 14 років (тобто, яким станом на 31.12.2010 року не виповнилось 14 років), повинні в термін до 19-го жовтня 2009 року подати до Світловодської міжрайонної виконавчої дирекції (вул. Леніна, 1) замовлення із зазначенням необхідної кількості подарунків.


Видача новорічних подарунків страхувальнику здійснюється на підставі довіреності за накладною та відповідно до поданої ним заявки щодо виділення новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб.

Видача новорічних подарунків застрахованим особам – найманим працівникам здійснюється за їх основним місцем роботи страхувальником (комісією із соціального страхування).

Накладні на отримання новорічних подарунків, рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, відомості на видачу новорічних подарунків, які підписані керівником і головою комісії (уповноваженим) із соціального страхування та скріплені печаткою, зберігаються страхувальником.

Застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник) має право отримати в поточному році лише один новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років.

Новорічний подарунок, придбаний самостійно страхувальником або застрахованою особою, за рахунок коштів Фонду не оплачується.

Фізичній особі-суб'єкту підприємницької діяльності, яка є платником єдиного податку, та фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, новорічний подарунок видається в дирекції згідно з наказом директора міжрайонної виконавчої дирекції відділення Фонду на підставі особистої заяви та копії свідоцтва про народження дитини. Новорічний подарунок видається за накладною при пред'явленні документа, який засвідчує особу.

Міжрайонна виконавча дирекція не несе відповідальності за зберігання новорічних подарунків страхувальниками.

Сума витрат Фонду за новорічні подарунки, які видані з порушенням цього Порядку, не приймається до заліку та відшкодовується за рахунок страхувальника.

Відповідальність за достовірність замовлень на дитячі подарунки з боку страхувальників, їх видачу застрахованим особам під розпис несуть керівники, головні бухгалтери і голови комісій (уповноважені) із соціального страхування.

За довідками звертатись за тел.: 20757, 73914, 73291.

Олександра Салоїд,
директор Світловодської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top