Неділя, 19 травня 2019
Економіка

Ще раз про цукор з держрезерву

Виконавчий комітет Світловодської міської ради інформує: за повідомленням держрезерву ТОВ "Радуга" (м. Світловодськ, вул. Робоча, 2) укладено угоду з держрезервом на поставку 10 тонн цукру за оптово-відпускною ціною 3,5 грн./кг. Постачальник: ДО "Комбінат" Салют" (м. Дніпропетровськ, вул. Запасна, 7).
Вимоги щодо реалізації цукру обумовлені постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 року №722 "Про заходи із стабілізації ситуації, що склалася на внутрішньому ринку" та Меморандумом порозуміння між Кіровоградською облдержадміністрацією і ТОВ "Радуга".


Основні зобов’язання продажу цукру з держрезерву такі: здійснювати реалізацію цукру без права експорту та перепродажу; забезпечити реалізацію цукру через власну торговельну мережу до 1 вересня 2009 року; забезпечити продаж цукру: не більше 3 кг одному покупцеві; застосовувати торговельну надбавку до ціни реалізації цукру з державного матеріального резерву не вище 15 відсотків оптово-відпускної ціни державного матеріального резерву без урахування витрат з його транспортування у міжміському сполученні; забезпечити наявність у торговельній залі відповідної інформації та цінників на цукор з державного матеріального резерву.

Дислокацію торговельної мережі по продажу цукру з держрезерву ТОВ "Радуга" погоджено з Світловодським міськвиконкомом. З 6 по 10 серпня реалізовано 6,8 тонн цукру з держрезерву в торговельній мережі ТОВ "Радуга" по роздрібній ціні 4,28 грн. за 1 кг.

Управління економіки,
ресурсів та розвитку міста.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top