Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск Актуально

У Світловодську з'явився ще один дитячий будинок сімейного типу

На минулому засіданні виконавчого комітету Світловодської міської ради з метою поліпшення умов життя сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки було дано дозвіл на створення другого в нашому місті дитячого будинку сімейного типу. Умови для цього надало подружжя Ткаченків, які незабаром набудуть статусу батьків-вихователів і візьмуть на виховання п'ятьох діток приблизно однакового віку.


Зокрема, в рішенні йдеться про те, що умови для існування та розвитку діток мають велике значення і в цьому випадку вони надаватимуться в повному обсязі. Батьки нестимуть відповідальність за життя, здоров`я, фізичний і психічний розвиток дітей. В свою чергу, соціальна служба буде слідкувати, як за умовами проживання, так і за вихованням дітей. Також, за будинком буде закріплено соціального працівника і виконуватиметься комплекс послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування ДБСТ. Діти проходитимуть медичний огляд двічі на рік, а також, у разі потреби, завжди матимуть можливість звернутися до дільничного лікаря. Вихованці дитячого будинку сімейного типу також матимуть ряд пільг на оздоровлення та навчання.. Слід зазначити, що сім'я Ткаченків має чудові умови для проживання дітей, які перебуватимуть у них на вихованні – великий затишний будинок, транспортні засоби, необхідну побутову техніку і найголовніше, теплі серця, що хочуть зігріти тих, хто потребує родинного тепла.

Анастасія БАРДАСЬ,
студентка факультету журналістики Дніпропетровського Національного університету.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top