Понеділок, 20 травня 2019
Влада

На сесії міської ради

28 липня у депутатській кімнаті адмінбудівлі відбулася 60-та позачергова сесія Світловодської міської ради. На початок пленарного засідання у залі були присутні 30 народних обранців – кворум необхідний забезпечено, тож секретар міськради Віталій Юшко оголосив сесію відкритою.
Порядок денний 60-ї позачергової складався лише з двох питань – про уточнення міського бюджету на 2009 рік та про передачу коштів на утримання закладів охорони здоров'я. Та за пропозицією депутата Плахотнього додали ще одне – про надання земельної ділянки для будівництва на час проведення робіт – мова йшла про ремонт дорожнього полотна частини вул. Леніна.


Порядок денний «проголосували» в цілому.

Спочатку начальник фінуправління Наталя Яременко озвучила питання про передачу коштів на охорону здоров'я. Точніше, йшлося про передачу коштів на управління охорони здоров'я з районного бюджету до міського у розмірі 35% від загальної суми, передбаченої на 2010 рік, для забезпечення лікування мешканців Світловодського району у медичних закладах міста. Районна рада подібне питання попередньо розглянула на своїй сесії. Даний проект підтримали одноголосно.

Наступним йшлося про уточнення бюджету. Враховуючи те, що даний проект було ідеально опрацьовано по комісіях, питань до доповідача не виникло, і всі депутати проголосували "за".

І останнє питання стосувалося виділення земельної ділянки на період проведення капітального ремонту дорожнього полотна по вул. Леніна від вул. Ювілейної до кафе "Юність" управлінню житлово-комунального господарства міськвиконкому. Суть в тому, що для проведення робіт треба отримати дозвіл, а для отримання дозволу треба виділити землю. Такі вже правила.

Головним чинником, який переконав депутатів підтримати проект рішення, був пункт 2: "Після прийняття дорожнього полотна… приймальною комісією до експлуатації, повернути земельну ділянку територіальній громаді міста в належному стані".
На цьому питання порядку денного пленарного засідання 60-ї позачергової сесії Світловодської міської ради було вичерпано. Віталій Юшко оголосив сесію закритою.

"СВ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top