Середа, 22 травня 2019
Кіровоградщина

Від таких як Лозинський треба тільки відстрілюватись!

2 травня 2009 року селище Онуфріївку та навколишні села облетіла звістка, що десь о 13-ій годині, в самому центрі, пострілами з газового пістолета був поранений син голови Онуфріївської районної ради Миколи Перепеляка - Віталій. Стріляв у нього житель цього ж селища Сурмило Василь. Для жителів Онуфріївки не є секретом, що цій події передував трагічний випадок п’ятилітньої давності, коли в жовтні 2004 року під колесами п’яного тоді водія Онуфріївської районної ради Віталія Перепеляка загинула сімнадцятирічна Юля Сурмило. Винуватець трагедії, завдячуючи становищу свого батька, заслуженого покарання не поніс, і, більше того, поведінки своєї не змінив.


Випадково зустрівшись 2 травня 2009 року в магазині "Продмаркет" з батьком загиблої, Віталій Перепеляк, будучи добре напідпитку, став ображати в особливо грубій формі, мовляв доньку твою збив і тебе приб'ю, а потім з кулаками кинувся до Василя Сурмила, що в результаті й спровокувало постріли останнього у відповідь.

Онуфріївським РВ УМВС в Кіровоградській області відкрито карну справу по факту хуліганських дій з боку … Василя Сурмила. В діях Віталія Перепеляка склад злочину відсутній, і нічого хуліганського в його діях зрозуміло ж не було.

Схоже, що імунітет високопосадовців поширюється і на їх дітей. На жаль, люди, які цим імунітетом не наділені, почувають себе вкрай незахищеними.

Ніна Тонконог,
вчитель Попівської ЗОШ,
село Попівка Онуфріївського району Кіровоградської області

P.S. телефони:
Онуфріївська селищна рада - 80523891032
Онуфріївська райдержадміністрація - 80523891486
Онуфріївська районна рада -80523891691
Онуфріївська прокуратура - 80523891252
Онуфріївський РВ УМВС - 80523891202Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top