Середа, 22 травня 2019
Кримінал

Шановні мешканці м. Світловодська та Світловодського району!

Прокуратурою Кіровоградської області розслідується кримінальна справа, порушена за фактами привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах посадовими особами Світловодського відділення № 3069 ВАТ "Державний ощадний Банк".
Прохання всіх громадян, документи яких були використані при оформлені кредитів у зазначеному відділенні без їх відома або заздалегідь із порушенням чинного законодавства, з'явитись на 10:00 або 15:00 27 липня 2009 року, а також на 10:00 або 15:00 28 липня 2009 року до чергової частини Світловодського MB УМВС України в Кіровоградській області для з'ясування обставин використання власних документів під час оформлення кредитних справ.


При собі обов'язково мати документи, що посвідчують особу (паспорт, водійське посвідчення чи інші та ідентифікаційний код), а також (при наявності) листи або повідомлення, що надходили на приватні адреси із вищевказаного банку, що стосуються кредитів.

За необхідною інформацією просимо звертатись до чергової частини Світловодського MB УМВС України в Кіровоградській області за тел.: 2-25-02 або 102, а також безпосередньо до прокуратури м. Світловодська за тел.: 2-36-47.

Прокуратура області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top