Середа, 22 травня 2019
Кіровоградщина

Борг із зарплати на Кіровоградщині – майже 50 млн. грн.

Загальна сума невиплаченої заробітної плати по Кіровоградській області станом на 1 червня становила 47,4 млн. грн., або 14,7 відсотка фонду оплати праці, нарахованого за травень 2009 року.
Більше половини усього боргу області припадало на підприємства Олександрії та промисловості.


Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств у чотирнадцяти районах області: Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Добровеличківському, Знам’янському, Компаніївському, Новоархангельському, Новомиргородському, Олександрівському, Онуфріївському, Петрівському, Світловодському, Ульяновському, Устинівському.

На 1 червня вчасно не отримали заробітну плату 7,1 тис. осіб, що склало 3,4 відсотка загальної кількості найманих працівників, з яких 58,8 відсотка – зайняті на підприємствах промисловості.

Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 3778 грн., що у 2,5 разів більше розміру середньої зарплати штатних працівників за травень.

У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів склала 20,7 відсотка. Найбільша питома вага боргу цих підприємств припадала на міста Світловодськ (39,6 відсотка) та Кіровоград (19,6 відсотка).

На підприємствах, які призупинили виробничо-господарську діяльність у 2008 році та попередніх роках (економічно неактивні), заборгованість із виплати заробітної плати на 1 червня 2009 року становила 2,3 млн. грн.

За матеріалами Кіровоград.proUA.com.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top