П’ятниця, 24 травня 2019
Светловодск Актуально

Тренінг, що готує молодь до участі у місцевому самоврядуванні

В червні для старшокласників міста тренери інформаційно-ресурсного центру громадянської освіти провели серію тренінгів "Громадські ініціативи як форма участі громадян у місцевому самоврядуванні".


Одним з найважливіших принципів демократії є громадська ініціатива. Цей принцип означає участь громадян в управлінні державою. Це не тільки право, але й обов'язок громадян. Бо саме від кожної людини, від її свідомості та від її діяльності залежить: як буде розвиватися суспільство і які будуть відбуватися зміни в громаді.

Тому зараз на перший план соціального розвитку суспільства висовується індивідуальна свідомість та її спонукальний вплив на динамічні зміни в громаді.

Кожен тренінг розкрив цю тему різнобічно, надав молоді нову інформацію, показав необхідність і важливість знань про громадські ініціативи та їх роль для громадянського суспільства. Крім того тренінг дав можливість всім учасникам набути навичок роботи в команді, поважати думку одне одного та реалізувати свої особисті здібності.

Учасники тренінгів заповнили 80 анкет. У відповідях на запитання – позитивні враження про тренінг, його організацію та тематичне наповнення. У старшокласників після отримання нової інформації про діяльність громадських організацій виникло бажання самим у подальшому житті брати активну участь в громадській роботі задля вирішення молодіжних питань та інших нагальних проблем в суспільстві.

Тренер інформаційно ресурсного центру громадянської освіти
Ніна Шмакова.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top