Середа, 19 червня 2019
Свята Фоторепортаж

Залишилися лише спогади...

На це свято всі так довго чекали, але воно так швидко пролинуло, попри все, погодьтеся, згадати є що. Цьогорічні заходи до Дня міста тривали не один день, як і ретельна підготовка до них, адже нині Світловодськ відзначив своє 55-ти річчя!

З-поміж низки заходів, про які «Світловодськ вечірній» уже розповів і розповість у інших публікаціях цього номера, 7 червня у літньому театрі відбулися офіційні урочистості з нагоди ювілею перлини Придніпровського краю. Лунали теплі слова, вітання, вручалися подарунки та нагороди. Для присутніх міські творчі колективи підготували чудовий концерт.


Вітаючи світловодців та гостей міста зі святом, секретар міської ради Віталій Юшко, зокрема, зазначив: "Хай усіх нас об'єднує любов до рідного міста, прагнення внести свою частку праці, душі на славу рідного міста, в ім’я добробуту Світловодська!".

Цього дня на сцену запросили тих, хто у різні часи працював саме на благо рідного міста і отримав від вдячних земляків високе звання Почесний громадянин міста: М. Борисенка, В. Власенка, М. Гузему, Є. Говоруна, І. Дороніна, І. Марона, Г. Золотаревського, М. Шаповала, Ю. Махна. До 55-річчя міста за вагомий внесок у розвиток лісового господарства Світловодська та Новогеоргіївська, за активну участь у громадському житті міста це звання присвоєно Борису Томашевському, інваліду ВВв, орденоносцю, який, на жаль, не зміг прибути на урочистості.

Чисельні гості вітали світловодців цього дня. Серед них Світлана Негода – заступник голови Кіровоградської ОДА, яка наголосила на великому потенціалі нашого міста та побажала миру, злагоди, спокою та достатку кожному з нас. Але прийшла на свято не з порожніми руками: від імені голови ОДА Василя Моцного Почесною грамотою Кіровоградської ОДА нагородила Ярослава Джумала, директора товариства "Світловодський завод "Скло", Ірину Добровольську, заступника начальника управління освіти, Володимира Семенова, начальника УЖКГ.

Грамотою Кіровоградської ОДА нагороджено Володимира Лисака, тренера-викладача Світловодської ДЮСШ №2, Олену Петраківську, викладача-хормейстера музичної школи №1, Ольгу Пузир, директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. За сумлінну працю, за те, що Ольга Іванівна займається вихованням майбутнього нашої держави, школі подарували (аби діти розвивали творчі таланти) караоке, DVD.

Подякою Кіровоградської ОДА нагородили Лева Брагінського, директора ТОВ фірми "Ескулап", Геннадія Лорінця, військового комісара.

Вітали на святі також багатодітні родини, особливо матусь – берегинь роду, та родини, в яких прийомних дітей люблять, як рідних: родини Махненків, Безсмольних, Замишляєнків, Подолян, Коваленко, Біляєвих.

Із почесним ювілеєм світловодців привітав заступник голови Кіровоградської обласної ради Яків Бондар, який відзначив потужний промисловий потенціал нашого міста, відомий не лише в області, і зауважив, що саме Світловодське підприємство – ЗАТ "ОДЕБП" – одне з перших в області отримало найвищу нагороду Кіровоградської області: Знак "Честь і слава Кіровоградщини". Згадав Яків Андрійович і творчі таланти нашого міста – відомого у світі художника-медельєра В'ячеслава Попова, виставку якого він відвідав нещодавно у Москві. Почесні грамоти Кіровоградської обласної ради отримали Михайло Бур’янський, директор ТОВ "Нафтатрейд", та Сергій Яременко, генеральний директор СП ТОВ "Світловодськпобут".

Світловодська міська рада для людей, які працюють у галузі культури, встановила премію ім. П. Лисоконя. Нинішнього року лауреатом визначено Ольгу Горбатенко, директора Власівського Будинку культури.

Почесною грамотою виконавчого комітету нагороджено Анатолія Бикова, директора Світловодської художньої школи, Олександра Ільченка, завідуючого стоматологічним відділенням Світловодської ЦРЛ, Ірину Мусієнко, директора ДЮСШ №2, Людмилу Попову, вчителя інформатики (СЗОШ №7), Ольгу Хорошко, завідуючу ДНЗ №5.

Серед нагороджених також Ю. Богдан, директор АТП 13507, Г. Кондрашова, тренер з художньої гімнастики ДЮСШ №2, М. Келебарда, спеціаліст УЖКГ, колектив літературного об’єднання «Літо» та його керівник Лідія Лаврик.

Грамоти виконавчого комітету отримали Наталія Єременко, викладач музичної школи №1, Любов Литвиненко, художній керівник міського палацу культури, Зоя Позовна, завідуюча бібліотекою-філією №3, Катерина Шевченко, викладач дитячої школи мистецтв, Сергій Лисицький, голова міської асоціації футболу.

На особливі слова подяки та низкький уклін цього дня, звісно ж, заслужили ті, хто багато років тому приїхав будувати наше місто і протягом всього цього часу робив і робить усе для його розвитку і процвітання.

На чудове світловодське свято цього дня також завітав народний депутат України Валерій Кальченко, який привітав усіх зі святом Трійці та 55-ою річницею створення міста: «Мені поталанило, що фракція БЮТ закріпила за мною Світловодський округ. Я роблю і буду робити все для того, аби вирішувати ваші проблеми і проблеми всього міста». Валерій Михайлович також привітав світловодців з обранням на посаду секретаря міської ради Віталія Юшка і подарував йому пам’ятну адресу, а місту – два пропори (держави та міста) і картину.

До Світловодська також надійшла урядова телеграма, яку зачитала ведуча: «Дорогі мої світловодці! Радо вітаю вас з ювілеєм нашого Світловодська! Нехай ваше місто буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім’ї наповнене душевним теплом, радістю і надією на краще!.. Завжди ваш, голова комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Володимир Яворівський».

Теплі слова на адресу світловодців сказав і колишній міський голова Світловодська Віктор Болобан. Всіх нагороджених, а також усіх мешканців міста, ще і ще раз вітали зі святом, бажали усіляких благ та гаразів, а також і надалі працювати на благо нашого молодого міста Світловодська! Артисти приєднувалися до вітань, даруючи свої серця та талант.

«СВ»,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top