Вівторок, 25 червня 2019
Влада

На засіданні виконкому

8 травня на засіданні виконавчого комітету було розглянуто понад 20 питань. Коротко про основні.


Ми стали менше смітити?!
Як з’ясували комунальники, останнім часом у мешканців нашого міста кількість побутових відходів зменшилася. Якщо раніше середньорічна норма для нашого міста становила 1,7 м3, то зараз ця цифра складає 1,3 (норми по Україні такі: від 1,3 до 2,2 м3 на рік на одну людину).

Відтепер світловодці, відповідно, й платитимуть менше за цю послугу, а спеціалісти ЖЕів №№1,2,3,4.5, КП «Добробут», КП «Зелене господарство», ТОВ «Господарник-1», ДП «Господарник-1», КП Комбінат комунальних послуг» мають виконати відповідний перерахунок у бік зменшення з 1 січня 2009 року.

Багатодітні родини та їхня підтримка
За словами доповідача з питання начальника управління молоді та споту Нелі Брусенцевої, у місті проживає 104 багатодітні родини, в яких виховується 358 дітей (1 – 8 дітей, 3 – 6 дітей, 6 – 5 дітей, 20 – 4 дітей, у решті родин – троє дітей). Для виявлення гострих потреб багатодітних родин проведено їх паспортизацію.

На виконання усного доручення голови Кіровоградської ОДА та реалізації спільного балгодійного проекту «Зігрій любов’ю дитину» було проведено засідання у секретаря міської ради Г.Френкеля за участю управлінням молоді та спорту, службою у справах дітей, Світловодським ЦСССДМ, на якому були розглянуті проблеми багатодітної родини, в якій виховувалося 7 дітей. За родиною вирішили закріпити відповідальних осіб від МВК – секретаря міської ради Г. Френкеля, начальника служби у справах дітей Н. Прошу та організацію, що виступала благодійником – Міське відділення Українського союзу промисловців, підпри-ємців, роботодавців, а також, допомогти у вирішенні нагальних проблем багатодітній сім’ї: придбати меблі, телефон, шпалери для ремонту, продуки харчування, медикаменти тощо. До свят сім’я отримувала чимало подарунків: праску, мікрохвильову піч, дитячий надувний басейн, шкільне приладдя, одяг, взуття тощо. В серпні родина отримала подарунки до народження 8-ої дитини.

Інші багатодітні родини також отримують підпримку від місцевої влади та підприємців міста.

Під час літнього оздоровлення 2008 року у місті оздоровлено 81 дитину з багатодітних родин віком від 7 до 16 років. Цього літа планується оздоровити 85.

Неля Євгенівна також повідомила, що 2008 року порушено клопотання перед Кіровоградською обладміністрацією про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» чотирьом жінка, які народили і виховали п’ять і більше дітей, за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей. Указом Президента всім жінкам присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня». Зараз готуються документи ще на двох жінок, які народили і виховали 5 і більше дітей, на присвоєння їм цього ж звання.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top