Вівторок, 19 березня 2024
Відео Спорт

Іван Задніпрянець та Данило Щербина — бронзові призери у Запоріжжі Новина з фото Новина з відео

Іван Задніпрянець та Данило Щербина — бронзові призери у Запоріжжі
13 листопада у Запоріжжі відбувся традиційний відкритий турнір з дзюдо на призи президента Запорізької обласної федерації. Світловодськ представили вихованці КДЮСШ №1 (тренер Рудольф Матвєєв) — Іван Задніпрянець, Данило Щербина та Микита Бодюл.

Прибули позмагатися на татамі спортсмени з 15 областей України, а також Азербайджану, Білорусі, Молдови. Серед 1100 учасників змагань і світловодці.

Бронзовим призером вдалося стати Івану Задніпрянцю (вагова категорія 42 кг) та Данилу Щербині (вагова категорія 34 кг). Обидва дзюдоїсти провели 6 боїв, з яких в 5 перемогли. Микита Бодюл провів 4 бої — з яких 2 виграв та 2 програв. Тренер Рудольф Матвєєв вражений організацією турніру і запевнив, що змагання відповідали європейському рівню і на подібних він був вперше.

Діти повернулися додому з кубками, медалями, призами та сувенірами, а також емоційно задоволенні участю у турнірі такого рівня.