Четвер, 17 жовтня 2019
Спорт

Біг і мряка — поняття… сумісні Новина з фото

Біг і мряка — поняття… сумісні
Напевне "нельотна" погода перешкодила 5 жовтня кільком заявленим легкоатлетичним командам приїхати до Світловодська. Та через цю прикрість порожнечі не відчувалося. Навпаки…


Майже сотня юних легкоатлетів (дівчата й хлопці) двох вікових категорій (2005-2006 і 2007-2008 рр.), які представляли спортивні школи Кропивницького (дві команди), Малої Виски, Олександрівки, Онуфріївки і Світловодська (ЦВПВ), провели у парку ім.Т.Г.Шевченка того — не те, щоб дощового, але доволі похмурого — дня традиційні змагання з бігу (відкрита першість області), присвячені пам’яті світловодського тренера Віктора Куяна. До слова, змагання ці внесені до обласного календаря з легкої атлетики.

Забіги проводилися на чотирьох дистанціях — 60, 300, 600 і 1000 метрів. Світловодська команда, яку тренує вдова Віктора Куяна Наталя, виступила, варто зізнатися, не вельми вдало — по кількості медалей різного ґатунку світловодські хлопці й дівчата виявилися на ІV місці. Хоча серед окремих підопічних Наталії Куян також були свої фаворити. Так, серед молодшої категорії, яка, щоправда, не була внесена до офіційного "реєстру" для нагородження, справжнім універсалом виявився Андрій Пустовіт, який виборов перше, друге та третє місця у забігах на 60, 300 та 600 метрів відповідно. А старший Дмитро Волошенко здобув і срібло (60 м), і бронзу (300 м).

А найрезультативнішою виявилась команда Олександрівки, за нею — Мала Виска і Кропивницький (КДЮСШ №2).

Золото у забігу на 60 метрів завоювали Володимир Пекельний з Онуфріївки і Дарина Данилова з Кропивницького, на 300 метрів — Станіслав Дароган (Мала Виска) і Лєра Дмитрашенко (Кропивницький), на 600 метрів — Ілля Кучеренко (Мала Виска) і Вікторія Бондаренко (Олександрівка), на 1000 метрів — олександрівці Олександр Радзівило і Галина Руденко.

Перебуваючи у парку, ми поцікавивилися у Наталії Куян її враженнями і відчуттями від проведених змагань.

"26 років минуло, як немає серед нас Віктора Івановича, який встиг виховати цілу плеяду яскравих легкоатлетів. Це саме він започаткував проведення змагань саме на початку жовтня і саме у нашому парку. І мене глибоко тішить, що до нашого міста приїжджають на змагання його друзі і колеги по тренерській роботі зі своїми вихованцями. Я вважаю це кращою даниною пам’яті мого чоловіка".
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісні
Біг і мряка — поняття… сумісніДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top