Четвер, 17 жовтня 2019
ТОП-новини Влада

Початок опалювального сезону у Світловодську під загрозою зриву Новина з фото

Початок опалювального сезону у Світловодську під загрозою зриву
Під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Коваленка відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одне із питань, що розглянуто на засіданні — стан підготовки до опалювального періоду 2019/2020 року.


Так, за словами директора департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольги Довжук наразі звершено підготовку теплових господарств теплопостачальних підприємств, закладів соціальної сфери та житлового фонду до початку опалювального сезону. Заплановані роботи та заходи виконано.

Зокрема, підписано 735 актів готовності теплових господарств закладів соціальної сфери, у тому числі: 323 по загальноосвітніх навчальних закладах, 365 по дошкільних навчальних закладах та 46 лікарень.

За її словами, серед найбільших теплопостачальних підприємств не отримали акти готовності КП "Теплоенергетик" (м.Кропивницький) і СП ТОВ "Світловодськпобут", які не усунули зауваження Держенергонагляду.

Ольга Довжук звернула увагу на складну ситуацію з розрахунками за спожитий природний газ. Рівень розрахунків за поточний рік складає всього 43,9%. Загальний рівень розрахунків 71,8%.

"До переліку 160 підприємств-боржників, які на селекторній нараді озвучив Прем’єр-міністр, потрапили "Кіровоградтепло" і "Світловдськпобут"", — зазначила директор департаменту.


Початок опалювального сезону у Світловодську під загрозою зриву
Ольга Довжук


По місту Світловодськ залишається не вирішеним питання отримання номінацій СП ТОВ "Світловодськпобут". Тут відсутній договір реструктуризації та не забезпечено рівень оплати за спожитий газ 90%. Залишається доплатити 23,2 млн грн для отримання номінацій. Облдержадміністрацією неодноразово зверталась до міської влади для врегулювання ситуації на підприємстві. Зокрема, рекомендувалось СП ТОВ "Світловодськпобут", у разі не погашення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України", придбавати природний газ на умовах попередньої оплати у інших газотрейдерів або вирішити питання власникам підприємства щодо поповнення статутного капіталу для погашення вказаної заборгованості. Однак ситуація досі не врегульована. Це засвідчили на засіданні перший заступник міського голови Олена Балюк та гендиректор підприємства Сергій Московський. Хоча загалом місто технічно готове до початку опалювального сезону.

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко доручив Ользі Довжук проінформувати про ситуацію з опалювальним сезоном обласну прокуратуру та СБУ.

"В умовах, де підприємство на 100% належить приватній особі відповідальність за початок і проходження опалювального сезону несуть міська влада і власник підприємства", — наголосив Сергій Коваленко.


"Власник зобов’язаний відповідно до ліцензійних умов забезпечити місто Світловодськ якісним теплом. Якщо рішення міськвиконкому підприємством не буде виконано, це означає, що ліцензійні умови воно не виконує, тому буде відповідна реакція і дії ОДА".


Початок опалювального сезону у Світловодську під загрозою зриву
Сергій КоваленкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top