Четвер, 17 жовтня 2019
Видноколо ТОП-новини

«Бог у нашій команді!» Новина з фото Новина з відео

«Бог у нашій команді!»
Ці слова, покликані підтримувати віру у нелегкій ситуації, написані на футболках батьків, діти яких лікуються від раку в Дитячому дослідницькому госпіталі імені святого Іуди (St. Jude Children’s Research Hospital) в Америці. Їх ми почули рівно через пів години після того, як цими вихідними отримали від Олени Макковій фото її підопічної Каті, яка поверталася у Світловодськ після операції, проведеної на кошти, зібрані в рамках благодійного проекту "Видноколо. 8-to-8", що ініціювало і проводить інтернет-видання "Світловодськ".


Якщо коротко, то у проекті беруть участь 11 сімей зі Світловодська, селища Власівки міста Світловодська та сіл Світловодського району, в яких виховуються діти з інвалідністю. 20 тисяч гривень для кожної з них збирають 11 жінок, які добровільно зголосилися на це.

"Видноколо" стартувало на початку цього року. Планувалося, що проект триватиме два місяці, але суми не назбиралися, тому збір коштів вирішили продовжити.

На сьогодні результати такі.

Усю суму зібрала Олена Макковій для своєї підопічної Катерини Паламарчук зі Світловодська, яка з народження хворіє на ДЦП, спастичний тетрапарез. Про неї ми розповіли вище — дівчина наважилася на таку необхідну для неї операцію, яка дає шанси на те, що вона зможе вільно рухатися.

Майже половину суми зібрали Альона Зозуля для Мирослава Бобошка з Іванівки, який страждає на вроджену гідроцефалію (водянку головного мозку); Олена Макогон для Станіслава Хижняка зі Світловодська, який хворіє на муковісцидоз — генетичне захворювання, яке уражає легені, потові залози та травну систему; Оксана Недзельська для Владислава Пархоменка із Захарівки, у якого ДЦП у тяжкій формі; Еліна Яблокова для Владислава Гриневича із Власівки, у якого ДЦП у тяжкій формі, ураження мозку, спастичний тетрапарез. Вирішилося питання хворого на цукровий діабет Данила Величка, але Віра Фетісова, яка опікувалася хлопцем, знайшла спосіб, як ще допомогти юному любителеві спорту. (Про це та багато іншого ми розповімо у наших подальших матеріалах).

Зовсім небагато коштів на рахунках мам Дениса Харченка із селища Власівки, який хворіє на ДЦП, синдром спастичної диплегії; Івана і Тимура Малишевих, теж із Власівки, у яких ДЦП; Назара Бражника зі Світловодська, який страждає на ДЦП (тяжка форма захворювання), тетрапарез кінцівок; Богдана Асауленка зі Світловодська, у якого змішаний астигматизм обох очей, збіжна косоокість з вертикальним компонентом, амбліопія високого ступеню обох очей; Святослава й Олександра Сіренків із Федірок, Святослав хворіє на фенілкетонурію — генетично обумовлену патологію, яка характеризується головним чином ураженням нервової системи та призводить до відсталого розумового розвитку, Олександр — на ревматизм.

Навіть якщо у тебе велике серце, ти можеш не знати якихось законів комунікації, можеш не вміти збирати 20 тисяч гривень. Це не добре і не погано. Це факт. Деякі потенційні учасниці, які мали працювати над збиранням коштів, відмовилися від участі до початку проекту, а деякі вже в його ході. Але ми ж не залишимо дітей та їхніх мам без підтримки, яка їм так необхідна?Адже благодійність — це не про жалість, благодійність — це про радість, яка приходить до тебе від того, що ти подарував маленьку радість іншому. Як говорили ті, хто перераховував свої кошти на рахунок Каті Паламарчук:

"Як чудово бути причетним до доброї справи. Наче й невелику суму перерахували, а відчуття, що творимо щось велике!"


Усі подробиці щодо проекту та його учасників, а також карткові рахунки батьків, куди можна перерахувати гроші, тут. Ви завжди можете отримати інформацію за редакційним телефоном: +38 097 888 53 53.

Маємо сподівання, що Світловодськ та усі небайдужі відгукнуться і допоможуть здійснити мрії дітей у проекті "Видноколо". Бо як можна байдуже пройти повз слова, які сказала Ніна Гриневич, мама маленького Владика:

"Доки буде битися твоє маленьке сердечко, доти ми боротимемося за твоє життя!"


І ми, організатори проекту "Видноколо", не здаємося і працюємо далі. Бог у нашій команді!

З повагою команда "Виднокола"
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»
«Бог у нашій команді!»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top