Четвер, 17 жовтня 2019
ТОП-новини Події

Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба Новина з фото

Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Світловодський жіночий фестиваль "Я - най…" 15 вересня вдруге відкрив свої двері для активних слухачок, які знаходяться в пошуках себе і бажають самовдосконалюватися. Цього разу локація не змінилася, відбулося усе в ресторані "Levee" на набережній міста. Успішним досвідом, унікальними знаннями та мудрістю ділилися спікери та відомі особистості зі Світловодська та Кременчука Полтавської області.


Фестиваль "Я — най…" у Світловодську започаткували Юлія Іоненко та Ксенія Бондаренко, які самі колись стали учасницями подібних зібрань, а сьогодні з радістю готові вивести на новий рівень життя інших. Юлія Іоненко захоплюється нумерологією, тому цього дня розкривала таємниці чисел днів народжень, детально обговорила позитивні та негативні риси характеру, здібності людини, притаманні тій чи іншій цифрі. А ще учасниці дізналися секрети успіху відомих на увесь світ людей.

Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Юлія Іоненко та Ксенія Бондаренко


Астрологиня Яна Подопригора (м.Світловодськ) довела, що астрологія — це знання, які мають таку ж давню і глибоку історію досліджень, як і медицина, і заперечила будь-які шахрайські схеми від справжніх фахівців. Учасниці дізналися про натальні карти і завдяки інтернету та спеціальної програми змогли відшукати індивідуальний гороскоп народження у вигляді схеми.

Спікерки з Кременчука Анна Коваленко — практик з нейролінгвістичного програмування, бізнес-тренерка працювала у тандемі з мотиваційною тренеркою Інною Бутенко — обидві гості впевнені, що слова "У мене є я, і ми справимося!" повинні бути девізом кожної дівчини та жінки. Розкрили тему як відчути себе по-справжньому щасливою і бажаною, вчили правильно мріяти і діяти. "Я — найважливіша людина у своєму житті. Тоді коханий чоловік, діти і батьки" — саме такої ієрархії повинні притримуватися жінки, які бажають змін.

Єдиний чоловік, який зміг відвідати жіночий фестиваль, — світловодець Микола Швець. Допоміг прекрасній статі зрозуміти, що успіх для кожного означає щось своє — хтось називає успіхом матеріальні речі, а для когось це свобода, творчість, бути вільним від чогось. В обох випадках люди повинні бути задоволеними собою. Колективно разом з Миколою учасниці дійшли до думки, що треба зосередитися на "…поставлених цілях, оптимізмі і зміні свого оточення".

Учасниці залишилися задоволені тим, що зробили зусилля над собою, змогли переступили безліч комплексів і відкрилися до спілкування. Окрім знань отримали заряд енергії для руху вперед та приємні подарунки від спонсорів фестивалю "Я — най.." — сертифікати на безкоштовні процедури епіляції, пірсингу, перманентного макіяжу, контурної пластики, подарункові набори з косметикою. У фестивалі "Я — най..." організатори впевнено використовують фототерапію Ольги Мандрик, бо саме фото допомагає учасницям відволіктися від буденності та зменшити градус критичності до себе. Квіти-гіганти, які стали основним місцем для позування учасниць, підготувала Марина Ісаєва. Під час перерв можна було посмакувати зефіром від Олени Коломієць.

Окрилені гарним настроєм жінки з радістю ділилися відгуками.

"Найбільш вразила нумерологія та астрологія. Планую в подальшому звернутися до спікерів за консультацією", — говорить учасниця фестивалю Євгенія Швець (34 роки).

"Я найстарша з учасниць тут сьогодні, зрозуміла, що хочу позитивних зрушень і нових відчуттів себе. Обов’язково поділюся інформацією з подругами", — учасниця Тетяна Костенко (56 років).


Наступний жіночий фестиваль організатори планують провести на початку листопада, про це ми повідомимо на сторінках нашого видання у рубриці "Афіша".
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище неба
Жіночий фестиваль «Я — най…» створений підняти вас вище небаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top