Середа, 18 вересня 2019
Люди

Тренерка Галина Денисова: «У житті найголовніше — триматися!» Новина з фото

Тренерка Галина Денисова: «У житті найголовніше — триматися!»
День фізичної культури і спорту в Україні відзначається щорічно у другу суботу вересня. Зазвичай у полі зору тримають спортивні досягнення, а от фізкультуру залишають поза увагою. І дарма, адже вона є генератором хорошого самопочуття і здоров’я. Цю ідею ось уже близько 40 років у Світловодську пропагує і доводить власним прикладом тренерка групи "Здоров’я" Галина Денисова.


— Це не вся наша команда, — знайомить нас зі своїми вихованками Галина Михайлівна, — ще не всі повернулися у зал після літа.

— Так, ми саме команда, наші дівчата працюють, не бояться ніяких труднощів, потіють, приводять себе у форму, — продовжує знайомство Світлана Бахталовська, яка разом з іншими жінками щойно закінчила тренування. — Наша група особлива тим, що сюди не треба кликати, сюди самі біжать. І не тільки заради фізичних вправ, а й заради колективу: поки переодягаємося — вже й новою інформацією поділилися, і посміялися.

— Ми допомагаємо тим, у кого проблеми з хребтом і суглобами, у кого розлад координації, консультуємо з основ здорового харчування, — розповідає Галина Денисова. — Тут ми боремося за власне здоров’я: кожна за своє. Контингент у нас дуже різний: є школярки та студентки, є жінки, яким від 30 і за 60. Загалом нас близько сорока. У нас є такі супержінки, які займаються тут понад десять-п’ятнадцять років. Здавалося б: стоїть звичайнісінька жінка, а вона таке може виробляти зі своїм тілом! А колись прийшла на заняття цілковито закостенілою. Працюємо з гантелями, палицями й резинками — цього достатньо, щоб тримати себе у гарній формі. Хоча ні — ще трошки розтяжки, йоги й танців.

Я почала організовувати групу ще у 1982 році. Тоді саме був заклик голлівудської акторки Джейн Фонди до занять аеробікою. Спочатку це був спортзал загальноосвітньої школи №3, потім міський Палац культури, а тривалий час вже займаємося у міському спорткомплексі імені Анатолія Тузовського. Як я жартую, тут я співпрацювала з чотирма його директорами, й усі приймали і приймають нас з обіймами. А завдяки підтримці нинішнього директора Володимира Лисака у нашої групи є знижка на відвідування басейну. Було б чудово, якби у нас з’явився новий інвентар, наприклад гантелі, спортивні резинки.

Тренерка Галина Денисова: «У житті найголовніше — триматися!»
Галина Денисова


Найголовніше для мене у наших заняттях — це радість, настрій, це можливість бачити ці веселі очі. Ви ж подивіться, які тут усі щасливі, життєрадісні, красиві! А ще цінне спілкування між однодумицями. У нас не п’ють, не курять, хоча усі свята ми відзначаємо. Ось попереду, наприклад, відкриття нового спортивного року. Колись ми влаштували театральне свято, то наш спортзал прикрасили і вишивки, і поробки, а концерт був такий, що я була приголомшена тим, які мої вихованки здібні і творчі.

У минулому я учителька музики в ЗШ №3, та з тридцяти років почала паралельно тренувати, а потім і взагалі перейшла у цю галузь. До 12 років чотири роки займалася професійним балетом, а в юності та під час навчання в інституті професійно займалася художньою гімнастикою — 20 років, маю І спортивний розряд. А ще в Одеському педагогічному інституті, де я навчалася, було прекрасне викладання фізичної культури. Я вважаю, що цього достатньо, щоб тренувати інших, адже ми знали, як надати першу допомогу, який м’яз повинен працювати.

Любові до фізичної активності я завдячую своєму батькові — Михайлові Федоровичу Кабанцю. Учасник Другої світової війни, кадровий військовий (після демобілізації до 72-х років працював на Кременчуцькій ГЕС). Він у мене був дуже активною і спортивною людиною, це він навчив мене кататися на ковзанах і лижах, саме він розгледів у мені гнучкість та пластику. На той час були популярними виступи військових округів, у яких були і пісні, і спортивні змагання. Багато солдатів було хорошими гімнастами й акробатами. Я з чотирьох років займалася і виступала з ними, часто вінчаючи верхівку гімнастичної піраміди. Звідси і розпочалося моє захоплення гімнастикою.

Я ніколи не приховую свій вік. Через пів року — сімдесят три. Я найстарша тренерка у місті. Ну і що? Буду працювати стільки, скільки мені відпущено. У житті найголовніше — триматися! Я прямо біжу на свої тренування. Я знаю, що ми позаймаємося, знаю, що комусь потрібна моя допомога. Це безумовна любов. Любов усього мого життя. І це не я така унікальна, це все завдяки людям, які мене оточують.
Окрім тренувань у нас є такі дні, коли ми їздимо в сусідній Кременчук Полтавської області на концерти, на балет, на спектаклі — така собі культурна програма. Я завжди заводжу своїх дівчат, кажу їм: не варіться у власному соку — поїхали на концерт, поїхали на екскурсію. Не треба замикатися. Я думаю так: таке замикання знижує імунітет. А коли радісний, то навіть про біль забуваєш.

Ми займаємося щодня з понеділка до п’ятниці включно за зручним графіком. Заняття триває понад годину. Приходьте заряджатися бадьорістю!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top