Вівторок, 20 серпня 2019
ТОП-новини Влада

«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський Новина з фото

«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський
Розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 9 липня голову Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, у числі 10 голів РДА Кіровоградщини, звільнено з посади через закінчення строку повноважень Президента України. На той момент Сергій Твердовський перебував у відпустці, а по її закінченню підписав своє розпорядження про звільнення з 1 серпня. 29 липня він провів підсумкову прес-конференцію, щоб зробити заяву для громади Світловодщини і відповісти на запитання журналістів.


Насамперед Сергій Твердовський подякував усім без винятку радам території, сільським головам, керівникам підприємств, підприємцям, громадським організаціям за плідну співпрацю впродовж чотирьох років перебування його на посаді голови РДА.

"Зроблено дуже багато, на мій погляд, — підкреслив Сергій Твердовський. — У галузі освіти і спорту — це капітальні ремонти у школах, дитсадках, створення дитячо-юнацької спортивної школи, облаштування міні-футбольного поля зі штучним покриттям у Григорівці, створення секції вітрильного спорту. У медичній галузі теж чималі здобутки: побудовано нову медичну амбулаторію у Великій Скельовій; закуплено новий автомобіль для цього медзакладу; чекаємо на поставку ще двох автомобілів для сільської медицини; оновлено медичне обладнання. Район стабільно перебуває у десятці кращих в області за соціально-економічними показниками. Зокрема, суттєво збільшився дохід на душу населення. У галузі культури і туризму теж чимало зроблено: започатковано мистецькі заходи і фестивалі, розроблено програму розвитку туризму, просуванню якої, на жаль, заважає незадовільний стан доріг. У соціальній сфері створено кілька проектів, яких немає в інших районах: щомісячні доплати у розмірі 50% від посадового окладу молодим вчителям, безкоштовний проїзд для них по району, разові виплати призовникам на контрактну службу по 5 тис грн, виплати звільненим військовослужбовцям по 1,5 тис. грн, доплати 90-річним і старше пенсіонерам тощо".


«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський
Сергій Твердовський


Що важливого відбулося за 4 роки у його житті? Відповідаючи на це запитання, Сергій Твердовський сказав:

"Я познайомився зі Світловодщиною, перейнявся її проблемами, знайшов багато друзів, придбав великий управлінський досвід. Розумію, що потрібно місту і району, знаю як цього досягти, тому не буду залишати Світловодщину, а буду працювати на її розвиток спочатку на громадських засадах. У перспективі бачу себе у її виконавчій владі".


«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський

Розмірковуючи про подальшу долю Світловодського району, об’єднання громад, голова РДА висловив свою принципову позицію — тільки об’єднавши в одну громаду місто, район і селище Власівку, можна говорити про перспективу розвитку. Ідею створення трьох районів на Кіровоградщині, яку висуває Міністр регіонального розвитку Генадій Зубко, Сергій Твердовський теж не відкидає, адже у такому разі скоротиться надвеликий управлінський персонал. Наприклад, на 8 тисяч населення у Світловодському районі, створено 10 сільських рад, РДА, райраду, на утримання яких витрачається близько 7 млн грн. Не краща ситуація і в Онуфріївці, де мешкає 18 тис. громадян. На думку Сергія Твердовського треба створювати район з показником у 80-100 тис. населення.

"Укрупнювати райони треба, щоб більше коштів йшло на розвиток території", — вважає голова РДА.


«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський


Чи має Сергій Твердовський конкретні пропозиції щодо працевлаштування? На це запитання він відповів з посмішкою:

"Я звільнюся, трохи відпочину, а потім вам розповім про мою майбутню роботу!"
«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський
«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій Твердовський
«Залишаюся на Світловодщині!» — Сергій ТвердовськийДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top