П’ятниця, 19 липня 2019
Парламентські вибори 2019 ТОП-новини

Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти» Новина з фото

Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти»
На Кіровоградщині десятки шкіл мають бути відремонтовані та переобладнані до нового навчального року. Про це заявив народнивй депутат Олесь Довгий, завдяки ініціативі якого вже залучено значні кошти для ремонту шкіл області.


За 5 років, які Олесь Довгий працює депутатом від Кіровоградщини, десятки місцевих шкіл змінилися до непізнаваності – відремонтовані приміщення, нові двері та вікна, сучасні комп’ютерні класи.

"Розвиток освіти ми вважаємо своїм пріоритетом. Тому що якісний навчальний процес – це основа майбутнього країни. У дитсадках і школах формуються майбутні громадяни, які змінюватимуть країну після нас. Значить, треба створити гарні умови і вчителям, і учням вже сьогодні. Дамо дітям усе найкраще для навчання", - каже Олесь Довгий.


Саме з його ініціативи було залучено кошти на капітальний ремонт шкіл і садочків у Новгородківському, Знам’янському, Олександрівському, Онуфріївському, Світловодському районах. Зроблено не лише заміну вікон і дверей, а й покрівель, систем опалення та котелень. Ведеться постійна закупівля комп’ютерної техніки, меблів та інвентарю. І учні радо навчаються в комфортних закладах, і освітяни отримали більші можливості.

"Олесь Довгий – перший нардеп, хто з нами почав спілкуватись і щось робити. Ми в школі замерзали. Тепер у нас модернізована система опалення, гаряча вода, ремонт, нові вікна. Будуть міняти покрівлю", - розповідає Наталія Кушнір, директорка Новгородківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад".


Для Олеся Довгого освітяни дуже близькі, бо і його мама працює викладачем вузу.

"Мама завжди була для мене моральним взірцем. З теплом у душі згадую і свою київську школу №58, яку я з відзнакою закінчив. Перші роки навчання заклали цінності на все життя. Знаю, що отриманий там багаж знань дуже допоміг здобути власний успіх, а тепер допомагає мені з любов’ю до людей працювати для покращення їхнього життя", - згадує Олесь Довгий.


У його планах – капітальний ремонт десятка шкіл у Світловодську та якісні футбольні стадіони в Знам’янці та Олександрівці.

"Для районів області, якими я займаюся, не вистачає двох десятків нових шкільних автобусів. Це теж – завдання, яке планую виконати найближчим часом. Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти", - говорить депутат.
Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти»
Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти»
Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти»
Олесь Довгий: «Ми вміємо залучати кошти для системного розвитку освіти»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top