П’ятниця, 19 липня 2019
ТОП-новини Здоров'я

МДЦ "АЙ ЕР ЕС" — 10 років надаємо якісні медичні послуги Новина з фото

МДЦ "АЙ ЕР ЕС" — 10 років надаємо якісні медичні послуги
23 червня медико-діагностичний центр "АЙ ЕР ЕС" у Світловодську святкує свій перший ювілей — 10 років роботи. З нагоди приємної події спілкуємося з його директором — Євгеном Яковенком, який ділиться здобутками колективу, розповідає про перспективи розвитку, і, звісно, як же без привітань.

Наприкінці 2007 року розпочалися будівельні роботи, а 23 червня 2009 року відбулося урочисте відкриття приватного медичного закладу.

Його засновник — громадянин Ізраїлю Йосеф Шамроні, який за власні кошти відкрив МДЦ "АЙ ЕР ЕС" у Світловодську. До речі, назва центру — його побажання. Свого часу він прийшов у місто як інвестор, маючи на меті втілити в життя власні проекти, одним з яких був медичний напрямок, адже на той час майже вся медицина у Світловодську була державною, а приватна лише починала розвиватися. Кошти були вкладені у реконструкцію згорілої на той час будівлі та на придбання і встановлення якісного професійного обладнання. Варто наголосити, що тоді було встановлене таке сучасне обладнання, зокрема МРТ- та УЗД-апарати, оптично-комп'ютерний кольпоскоп, яке було лише у Кропивницькому, Полтаві, Черкасах, Харкові, Києві, а жителі невеликого міста мали змогу проходити обстеження без багаточасових поїздок, до того ж за якісним діагностуванням до Світловодська приїздили з усієї Кіровоградщини та сусідньої Полтавщини. За 10 років роботи центр лише збільшив кількість своїх відвідувачів, зокрема й з інших населених пунктів.

Інвестор центр не покинув і сьогодні: він підтримує його діяльність і морально, і фінансово, особисто прибуваючи до Світловодська декілька разів на рік.

Звісно, обладнання нічого не значить без людей. Протягом усього часу у центрі працювали фахівці, більша частина яких приїздила з Кременчука, Олександрії, Знам’янки — це експерти у своїх галузях. МДЦ "АЙ ЕР ЕС" і зараз сповідує той самий принцип, як і на початку діяльності: тут працюють медики, які відповідають за якість своєї роботи. Можливо, деяких фахівців не вистачає, але керівництво не поспішає закривати прогалини лише заради забезпечення повного спектру послуг, жертвуючи якістю, радше порекомендують, до кого зі спеціалістів можна звернутися у найближчому населеному пункті.

Центр добре знають в регіоні. Коли його представники приїжджають до фахівця в інше місто з пропозицією надавати послуги жителям Світловодщини, оскільки тут такий фахівець відсутній, вони майже не отримують відмов, тому що МДЦ "АЙ ЕР ЕС" дуже відповідально підходить до організації своєї роботи і слідкує за якістю послуг.

Отож, якість медичних послуг тут у пріоритеті. Тому обладнання підтримується в належному стані, регулярно проводиться його технічне обслуговування. У технологіях майже скрізь використовуються одноразові витратні матеріали. Аналізи роблять на сучасному аналізаторі крові, аналогів якому немає в нашому регіоні, що покращує якість прийому пацієнтів. Щодо санітарного стану, то центр перевіряє місцева Держпродспоживслужба, за увесь період роботи жодного порушення не виявлено. Для зручності і мобільності працює електронний запис, ведуться електронні картки. Колектив прагне до того, щоб без черг людина отримала увесь комплекс консультування та лікування. На сьогодні в МДЦ "АЙ ЕР ЕС" обслуговується близько третини жителів міста з питань педіатрії, терапії, кардіології, невропатології, вертеброневрології, УЗД- та МРТ-досліджень, отримання маніпуляцій в рамках планового лікування. Окрім лікарів тут працюють психолог, косметолог, масажист, більше шести років діє лабораторія "ІНВІТРО". Як бачите, в одній локації надається максимально великий спектр суміжних послуг. Загалом під одним дахом працює більше 30 осіб. Ціни в МДЦ "АЙ ЕР ЕС" ринкові, не вищі, ніж в інших медзакладах міста, а за деякими позиціями навіть набагато нижчі.

Директор МДЦ "АЙ ЕР ЕС" Євген Яковенко займає цю посаду вже 5 років, а з компанією інвестора співпрацює вже 9 років, займається організацією роботи центру. За ці роки зроблено чимало.

Так, у приміщеннях центру серед інших спеціалістів працюють лікарі первинної ланки сучасної медицини — терапевти, педіатри, сімейні лікарі (сімейна медицина — відносно нова галузь у системі охорони здоров'я України), які діють самостійно, але центр усіляко допомагає фізичним особам — підприємцям налагодити їхню роботу, зокрема надає консультативні послуги та допомогу у поданні звітності, оскільки за 10 років роботи на ринку медичних послуг у керівництва центру є розуміння і напрацювання, як щонайкраще налагодити роботу для комфорту і медиків, і пацієнтів. Фахівці цінять турботу про них, тому зараз у центрі працюють і медики, які працюють тут з моменту його відкриття, і лікарі, що надають послуги вже 5-6 років.

У планах брати участь у реформі вторинної ланки медицини (прийом вузькопрофільними фахівцями). Реформа ще не стартувала, але МДЦ "АЙ ЕР ЕС" вже готується до неї: на меті отримання необхідного рівня акредитації. Після чого у стінах центру люди отримуватимуть безкоштовні послуги вузькопрофільних спеціалістів, проходитимуть безкоштовне апаратне діагностування та аналізи, які у рамках відповідної програми фінансуватиме держава.

Також центр напрацьовує зв’язки щодо співпраці зі страховими компаніями. На сьогодні він вже співпрацює зі страховою компанією "УНІКА", тож світловодці — працівники філій "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго", АТ Райфайзен банк Аваль, ТОВ "Нова пошта" за бажанням у рамках своїх страхових програм можуть отримати безкоштовно медичні послуги і в МДЦ "АЙ ЕР ЕС".

Директор медико-діагностичного центру "АЙ ЕР ЕС" Євген Яковенко: — У день нашого маленького ювілею хочу подякувати нашому інвестору Йосефу Шамроні, завдяки якому ми надаємо, а люди отримують сучасні кваліфіковані медичні послуги. Хочу подякувати лікарям, які працюють у нас сьогодні, і тим, хто розпочинав з нами. Вони покинули співпрацю з МДЦ з різних причин: хтось виїхав, хтось знайшов інше місце роботи, хтось виріс у кар’єрному плані, хтось змінив профіль роботи, але все одно спасибі, бо завдяки ним центр сьогодні працює. Звісно, слова подяки медсестрам, санітаркам та іншим співробітникам. Усім працівникам зичу наснаги, щоб у них вистачало сил і прагнення працювати тут і надалі. Центру бажаю розвитку. Пацієнтам, які відвідують наш центр та інші медичні заклади міста, бажаю, щоб приходили до медиків лише за консультаціями та інформацією, щоб було поменше приводів звертатися за медичною допомогою, краще займайтеся профілактикою. Усім — здоров’я!

Адреса МДЦ "АЙ ЕР ЕС" залишається незмінною: м.Світловодськ, вул.Героїв України, 108б.
Чекаємо на дзвінки за тел.: 067 520 20 81, 066 520 20 80, 095 520 20 80.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top