П’ятниця, 19 липня 2019
ТОП-новини Політика

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою» Новина з фото

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою»
Зрілість суспільства і рівень його культури залежать від ставлення до людей похилого віку. Нам потрібно боротися з упередженим ставленням до літніх людей та дискримінацією їх на роботі, у транспорті, медицині. Про це заявив народний депутат Олесь Довгий.

"Одна з головних проблем в Україні — це рівень виплат для пенсіонерів. Про це просто боляче говорити. Коли бачиш у супермаркеті, як бабуся збирає копійки, щоб купити хліб — розривається серце. Звісно, платиш за неї, але це не вихід. Проблему треба розв’язувати для всіх. Ми маємо зробити все можливе, аби виправити несправедливу ситуацію з пенсіями", — говорить Олесь Довгий.


За його словами, це завдання для всіх гілок влади, починаючи із законодавчої та закінчуючи урядом. Зусиль одного депутата тут замало. Водночас на Кіровоградщині зроблено вже багато.

"Ми багато робимо, щоб модернізувати ФАПи та лікарні, забезпечити їх обладнанням і ліками. Усе, аби медики могли краще допомагати літнім людям, адже ті найбільше хворіють. Також ми передали понад тисячу тонометрів для жителів Новгородківського, Олександрівського, Онуфріївського, Знам’янського та Світловодського районів, які потребують регулярного вимірювання тиску. Допомагаємо соціальними центрами, які опікуються пенсіонерами", — розповідає депутат.


Окрім пенсій і медичного забезпечення, літні люди потребують іще одну важливу річ — увагу та повагу від суспільства.

"Багатство людей, які пройшли довгий життєвий шлях — це досвід, знання, вміння і мудрість. Експерименти багато разів доводили: якщо дати людині мету, то вона починає нею "горіти", і, відповідно, її самопочуття та здоров’я поліпшуються, — зазначає народний депутат. — Регулярно відвідуємо пансіонати, де живуть самотні літні люди, організовуємо свята, щоб покращити настрій людей. Нам усім потрібні позитивні емоції. Наприклад, у Світловодському районі провели розважальне шоу "Супербабусі". У ньому брали участь жінки. Ви би бачили, скільки в них було емоцій і радості, як у них світилися очі", — розповідає Олесь Довгий.


Депутат наголосив, що людей літнього віку потрібно максимально залучати до громадського життя і займатися просвітницькою діяльністю — прищеплювати таке ставлення дітям.

Олесь Довгий: «Захист прав людей похилого віку має стати нормою»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top