Неділя, 16 червня 2019
Спорт

Відкрита першість з боксу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Новина з фото

Відкрита першість з боксу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
24-25 травня в Олександрії відбулася відкрита першість з боксу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, участь у якій взяли і вихованці Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Олександр Дорошенко).


У турнірі змагалися боксери усіх відділень боксу області — з Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, Світловодська, загалом близько 100 дітей.

Результати світловодських спортсменів наступні. І місця: 2007 р.н. — Богдан Клешко (34 кг), Марк Медяник (38,5 кг), Джад Михайловський (56 кг); 2008 — Артем Пастушенко (32 кг), Євген Щербаков (34 кг); 2009 р.н. — Олег Медяник (26 кг); 2010 р.н. — Артем Сабардак (27 кг); ІІ місце: 2008 р.н. — Данило Павлов (43 кг).

Слід зауважити, що ці змагання були дебютними для Богдана Клешка, Артема Сабардака і Євгена Щербакова, але це не завадило їм одержати перемоги в двох боях і стати першими.

Відкрита першість з боксу з нагоди Міжнародного дня захисту дітейДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top